Kouzlo drogerie

O obchodu Kouzlo drogerie

Kouzlo drogerie v Ostravě

Kouzlo drogerie je tradiční český výrobce barev a laků. V Ostravě můžete nakoupit ve dvou prodejnách Kouzlo drogerie. Firma má svou vlastní síť tónovacích center, všechny výrobky vyrábí výhradně v Česku, chová se šetrně k životnímu prostředí a jsou držiteli certifikace ISO 14001 a ISO 9001.

Kouzlo drogerie v Brně

Podobně jako v Ostravě i v Brně můžete nakoupit hned ve dvou pobočkách obchodní sítě Kouzlo drogerie. Nevíte si s něčím v domácnosti rady? Navštivte webové stránky bal.cz a nechte se navést profesionály. Na hlavních stránkách obchodu se totiž nachází videa, které vám pomohou v různých situacích renovace interiéru, fasády, dřevěných či kovových prvků nebo dřevěných podlah. Mimo jiné se můžete inspirovat a získávat pravidelné novinky o obchodu sledováním letáku Kouzlo drogerie.

Proč nakupovat právě v Kouzlo drogerie?

Veškerý sortiment z prodejen Kouzlo drogerie zakoupíte jak na vesnicích, tak ve větších městech. Vše nakoupíte za nízké ceny. O slevách a akcích se dozvíte jako první, pokud pravidelně sledujete leták vycházející jednou za dva týdny. Staňte se členy věrnostního klubu Kouzlo barev a Kouzlo drogerie a získejte speciální slevy na vybrané produkty nebo dárky k nákupu.

Kouzlo drogerie prodejny v České republice

Společnost Barvy a laky Hostivař spolu s dceřinými společnostmi Kouzlo drogerie, Kouzlo barev a Barevný ráj má rozmístěné pobočky v celé České republice, na Slovensku, Polsku, Ukrajině, Moldavsku, Bulharsku a Chorvatsku.


Vedeli ste, že v obchode DekorHome.sk môžete nakúpiť aj na Slovensku.

Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep Śnieżka.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Kouzlo drogerie

Obchodní síť Kouzlo drogerie spadá pod společnost Barvy a laky Hostivař, kterou můžeme jinak nazvat zkratkou BAL. Firma má za sebou již dlouhou historii, založena byla roku 1893. Spolu s dalšími dceřinými společnostmi Kouzlo drogerie, Kouzlo barev a Barevný ráj tvoří největší prodejní síť barev a laků v České republice.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kouzlo drogerie.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se