Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Ráj drogérie leták informace

Všechny platné Ráj drogérie letáky na jednom místě! Ráj drogérie leták pro tento i příští týden. Ráj drogérie rozesílá letáky pravidelně jednou za čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny. Ráj drogérie letáky platí většinou od úterý do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Ráj drogérie leták online.

Maloobchodní síť prodejen Ráj drogerie je dceřinou značkou firmy Barvy a laky Hostivař, zkráceně BAL. Pod BAL spadají i prodejny Barevný ráj, Kouzlo barev a Kouzlo drogerie. Společnost je na českém trhu už od roku 1893.

V České republice najdeme více než 60 prodejen Ráj drogerie a počet neustále roste. Řetězec se nachází i na vesnicích, i ve velkých městech. Mezi sortiment drogerie patří unikátní produkty, které jinde nejsou k sehnání. Dvakrát měsíčně vychází Ráj drogerie akční leták, který vám pomáhá šetřit. Letáky a akčními cenami, slevami a výprodeji pro vás připravujeme na těchto stránkách.

Zboží si lze objednat i online a poté vyzvednout na vybrané prodejně. Na BAL e-shopu najdete produkty z Ráj drogerie jako dekorativní kosmetiku, pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku, opalovací krémy, repelenty, hygienické potřeby, vlasovou kosmetiku, potřeby na holení, drogerii pro děti, galanterii, produkty pro péči o nohy, přípravky na praní, na nádobí, do kuchyně, koupelny, na WC a na čištění odpadů, dezinfekční přípravky, úklidové pomůcky, čističe na nábytek, okna a skla, podlahy, vodní kámen, pohlcovače vlhkosti nebo sáčky a pytle na odpad.

Kromě produktů Ráj drogerie, nejen z aktuálního letáku, na e-shopu najdete i další sortiment do domácnosti jako svíčky, elektro a baterie, kuchyňské potřeby, potravinářské přísady, zdravotnické potřeby, péči o obuv, produkty na hubení hlodavců a hmyzu, technické kapaliny, osvěžovače vzduchu, potřeby pro zahradu, chovatelské potřeby, sortiment pro auto - moto, technické kapaliny i ostatních prodejen například barvy a laky, lepidla a tmely, štětce a válečky a další.

Pro věrné zákazníky je připraven klub Kouzlo barev a Kouzlo drogerie. Při vstupu do klubu získáte zákaznickou kartu, kterou když předložíte na prodejně označené Kouzlo barev a Kouzlo drogerie, získáte při nákupu dárek nebo slevu na vybrané produkty.

Podobné obchody jako Ráj drogerie s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Ráj drogerie.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se