Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Bonprix katalog informace

Všechny platné Bonprix katalogy na jednom místě! Bonprix vydává katalogy pravidelně 4x ročně, vždy pro aktuální období. Pravidelné zákazníky čeká katalog ve schránce na jaře, v létě, na podzim a v zimě. V aktuálním období navíc vydává různé katalogy s jemně odlišnou tématikou.

Katalog bonprix platí vždy několik měsíců. Pro zasílání do schránky si ho stačí jen objednat. Nedočkavci ale už nemusejí čekat na zasílání papírového katalogu. U nás najdete všechny Bonprix katalogy online.

Oblíbená oděvní společnost Bonprix patří mezi jeden ze zásilkových obchodních domů. Firma je dceřinou společností Otto Group. Vznikla roku 1986 v Hamburku. Působí teda už více než 30 let a to v 29 zemích. Konkrétně například v Německu, Francii, Itálii, Velké Británii, Nizozemsku, Belgii, Švýcarsku, na Slovensku, v Maďarsku, Rusku i v Čechách. V současné době firma na celém světě zaměstnává více než 3 000 lidí. V průběhu třiceti let se společnost Bonprix rozrostla z malého zásilkového obchodu na mezinárodní módní dům. Dnes má více než 30 miliónů zákazníků po celém světe.

Firmu založil Hans-Joachim Mundt a Michael Neve. Firma začínala jen s 10 zaměstnanci a s prvním 32 stránkovým katalogem. Dnes mají katalogy více než 200 stran. Postupně se firma rozšiřovala na zahraniční trhy a mezi první státy, do kterých se rozrostla, patří Francie a Polsko. V roce 1997 se Bonprix dostal na internet a založil tak první internetový obchod. Od roku 1999 už vznikali sítě módních salónů Bonprix. Nyní má firma v Německu přes 70 prodejen a v Rakousku, Švýcarsku a v Itálii jich má více než 30.

Na český trh firma se svým internetovým obchodem vstoupila roku 2004. Každý měsíc tento internetový obchod navštíví stovky tisíců uživatelů, které láká především rozmanitý sortiment společnosti. Bonprix nabízí oblečení pro celou rodinu. Sortiment zahrnuje oblečení pro ženy, muže, děti a kromě toho i textilní a bytové doplňky a potřeby pro domácnost. Většina produktů se vyrábí v Polsku a ostatní zboží se dováží z celého světa.

Kromě internetového obchodu je možné si zboží objednat i díky katalogu. Katalog si zákazníci bezplatně objednat na internetových stránkách společnosti a nechat si ho pravidelně zasílat domů. Společnost Bonprix se pyšní bezpečným nákupem, který zahrnuje výhodný systém reklamace a vrácení zboží. Nechybí ani věrnostní program, který nabízí 10% slevu na celou objednávku za přijatelný půlroční členský poplatek. Nevybrali jste si v tomto obchodě? Podobnou nabídku mají i další eshopy. Prohlédněte si například Kik leták, Pepco leták nebo Nord Blanc leták.

Podobné obchody jako Bonprix s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Bonprix?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se