Prior leták informace

Všechny platné Prior letáky na jednom místě! Prior leták pro tento i příští týden. Prior vydává letáky nepravidelně 1 - 2 měsíčně. Letáky jsou tematicky stylizované podle aktuálního období, například nabídky školních potřeb na začátku školního roku nebo velký výprodej po Vánocích.

Kromě letáků Prior pravidelně dvakrát ročně vydává i tématické katalogy podle ročního období podzim/zima a jaro/léto. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Prior leták online.

Prior je česká společnost, která má patnáct prodejen po celé České republice. Společnost vznikla v roce 2005 v Českých Budějovicích. Na prodejnách zákaznici vždy najdou to, co hledají, ať už je to příslušenství do domácnosti, oblečení, obuv, bytové doplňky, dekoraci nebo kancelářské potřeby. Aktuální akční nabídku vždy najdete v aktuálním letáku Prior. Každý leták je specializovaný na jiný sortiment například na obuv, látky, nádobí nebo hračky.

Prodejny najdeme v Brně, v Českých Budějovicích, Dačicích, Frýdku - Místku, Chebu, Jihlavě, Karviné, v Mostě, Náchodě, Orlové, Prachaticích, Semilech, Strakonicích, v Třinci a Vyškově. Pobočky mají otevírací dobu od pondělí do neděle od 9:00 do 20:00.

Protože si společnost váží svých věrných zákazníků, připravila si pro ně odměnu v podobě Slevové karty Prior. Na rozdíl od ostatních karet, s Prior kartou získáte odměny a výhody okamžitě. Například v předem uveřejněných termínech držitelé karty získají slevu -20 % na všechen sortiment. Při jednorázovém nákupu také můžete získat slevu na koupené zboží. Při nákupu nad 1 000 Kč získáte slevu -7 %, nad 2 000 Kč -12 % a nad 3 000 Kč dokonce -15 %. Mimo to sbíráte i body. Za každých utracených 10 Kč se vám připíše jeden bod, za body pak získáte finanční kredity, třeba za 500 bodů se můžete těšit na kredit ve výši 200 Kč.

Pokud chcete udělat radost svým blízkým, můžete mu darovat dárkovou poukázku Prior. Hodnota dárkových poukázek je 200 Kč a 500 Kč. Platnost poukázek je tři měsíce od data zakoupení a obdarovaný je může uplatnit ve všech prodejnách Prior.

Pod společnost Prior také spadá e-shop Módní látky, kde můžete online nakoupit látky různých barev, materiálů a vzorů. Sortiment látek je velmi bohatý. Na e-shopu najdete látky na bytové doplňky, dětské látky, dekorační látky, potahové látky, společenské a sportovní modely a mnoho dalších. Látky je možné zaslat i na Slovensko. Na webu vás také čekají různé kreativní soutěže a módní tipy a inspirace.

Podobné obchody jako Prior s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Prior.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se