Barevný ráj

O obchodu Barevný ráj

Barevný ráj

Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. je moderní společností, která provozuje obchodní síť s názvem Barevný ráj. Mimo to také Barvy Laky drogerie, Ráj drogerie a internetový obchod balshop.cz. Je to moderní společnost, která využívá více než 100 let zkušeností s výrobou a prodejem domácích potřeb, barev a laků pro průmyslové uživatele, profesionální malíře a malospotřebitelský trh.

Barevný ráj barvy, laky

Barevný ráj je specializovaná prodejna se sortimentem nátěrových hmot vhodné pro stavebnictví, pro kutily, řemeslníky a zahrádkáře. Barevný ráj pravidelně vydává 12 letákových akcí, od března do listopadu. Každá akce trvá 14 dní. Leták formátu 4x A4 jsou v regionech prodejen České republiky distribuovány do poštovních schránek. Náš cashbackový portál vám ho nabízí v online verzi. Stačí se přihlásit na naše stránky a už můžete sledovat Barevný ráj leták. Společnost Barevný ráj každý rok pořádá zákaznické soutěže a rozdává hodnotné dárky.

Barevný ráj prodejny

Počet prodejen společnosti Barevný ráj se neustále výběrem zkvalitňuje a regionálně rozšiřuje. Nedávno se firma rozhodla uskutečnit celorepublikové označení prodejen v novém moderním designu a sjednotit tak všechny pobočky propojujícími prvky, logy a nápisy. Zákazníci, kteří Barevný ráj pravidelně po dlouhá léta navštěvují nacházejí ve specializovaných prodejnách Barevného ráje nejen široký sortiment, skvělé ceny a výhodné Barevný ráj slevy, ale také šikovné prodavače, kteří jsou řádně proškoleni a svému řemeslu rozumí a odborně poradí.

Balshop.cz

Pro milovníky nákupů z domova máme dobrou zprávu. Obchod Barevný ráj, Barvy Laky drogerie a Ráj drogerie mají vlastní internetový eshop, kde můžete denně nakoupit všechen sortiment, který potřebujete. Vše je pod jednou webovou adresou balshop.cz, takže se vám nemůže stát, že byste na něco zapomněli. Pokud chcete v drogerii ušetřit, tak jednoznačně zvolte právě Barevný ráj, nebo sesterskou pobočku Ráj drogerie.


Tipli je medzinárodný nákupný a vernostný klub. Na Slovensku pre vás máme podobný obchod Hornbach.sk.

Podobny sklep Bazylia.pl mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Barevný ráj.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se