Pramen leták informace

Všechny platné Pramen letáky na jednom místě! Pramen leták pro tento i příští týden. Pramen rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Jejich platnost je většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě pravidelných letáků Pramen nepravidelně vydává i tematické letáky například na vánoční zboží. Na papírový leták zapomeňte, protože u nás naleznete Pramen leták online.

Maloobchodní síť prodejen Pramen působí na našem trhu už od roku 1991, kdy společnost navázala na obchodní činnost bývalých státních podniků. V České republice se nachází více jak čtyřicet pět Pramen prodejen. Většina stojí v menších městech a obcích, kde obchod působí jako “Váš dobrý soused”. Nově otevřené provozovny jsou například v Mladé Boleslavi, Ždánici nebo v Dubňanech. Řetězec Pramen nabízí bohatý sortiment za přijatelné ceny.

V regálech prodejen Pramen najdeme čerstvé potraviny od známých značek i regionálních dodavetelů jako například ovoce, zeleninu, pečivo, uzeniny, sýry, maso, mražené a chlazené výrobky, sušenky, sladkosti, mléčné výrobky nebo nápoje. Na snížené ceny zboží upozorňuje Pramen leták. Pramen aktuální leták na tento týden si můžete prohlédnout na našich stránkách online.

Kromě toho má Pramen CZ i řadu svých privátních značek jako AVE, Exlusive of Nature a Ríša. Značka AVE nabízí kvalitní výrobky za nízké ceny. Kromě potravin s logem AVE seženete I přípravky a pomůcky na úklid domácnosti nebo výrobky určené k osobní hygieně. Luxusnější produkty se skrývají pod značkou Exlusive of Nature. V Exlusive of Nature najdete červená a bílá vína, olivový olej, kvalitní plísňové sýry nebo prémiové omáčky. Pro děti jsou tu výrobky Ríša, které mají veselé obaly s klokánkem Ríšou. Sortiment zahrnuje například jogurty, ovesné kaše, dětskou krupičku, cereálie, piškoty, kojeneckou výživu, mléčné svačinky, cukrovinky a nápoje. Kromě potravin značka nabízí i produkty z drogerie pro děti a dětské oblečení.

Akční leták Pramen je platný celý týden, většinou od středy do úterý. V Pramen letáku najdete však i akční nabídku Šťastné dny, která platí jen dva dny v týdnu. Pramen také nepravidelně, například o Vánocích nebo o Velikonocích, vydává tematické letáky, které mají delší platnost.

Kvalitní potraviny za nízké ceny najdete také v Lidl letáku, Penny letáku nebo Billa letáku. Dále si nezapomeňte prohlédnout ani Kaufland leták, Tesco leták či Albert leták, kde na vás čeká nabídka lákavých akčních cen.

Podobné obchody jako Pramen s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Pramen.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se