Aktuální letáky a letáky na příští týden Terno

Archiv letáků

Terno leták informace

Všechny platné Terno letáky na jednom místě! Terno leták pro tento i příští týden. Terno rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Terno letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích. Letáky jsou stylizované podle zvolené prodejny.

Kromě akčních letáků Terno nepravidelně vydává i tematické letáky například pro malé děti nebo zaměřené na drogerii a kosmetiku. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Terno leták online.

Supermarkety Terno patří pod spotřební družstvo Jednota svazu COOP. Historie řetězce Terno začíná v roce 1995, kdy byl v Českých Budějovicích založen první supermarket. V současné době prodejny Terno můžeme najít i v Olomouci, Hradci Králové, Zlíně, Českém Krumlově, Prachaticích, Týně nad Vltavou, Třeboni, Bechyni, v Trhových Svinech, Jihlavě a Strakonicích.

Řetězec svým zákazníků nabízí rozmanitý sortiment zboží jako je čerstvé pečivo, ovoce a zelenina, mražené a chlazené výrobky nebo nápoje. Na pultech obchodů najdeme kvalitní produkty od lokálních výrobců. Akční ceny vybraného zboží najdete každý týden v aktuálním Terno letáku, který se liší prodejnu od prodejny. Leták většinou platí od středy do úterý. V letáku naleznete kromě potravin i recepty, soutěže, sudoku a různé zajímavosti a tipy.

Supermarket si také na každý měsíc připravuje speciální leták, který obsahuje výjimečnou nabídku například Pro naše nejmenší nebo Drogerie a kosmetika. Leták má většinou delší platnost. Jednou za dva týdny vychází i pro všechny prodejny, spadající pod družstvo Jednota, akční leták Super cena, kde najdete ještě více zboží za skvělé ceny, ať už potraviny, nápoje nebo věci do domácnosti.

Věrní zákazníci zákazníky si mohou pořídit zákaznickou kartu, na kterou pak sbírají body. Po dosažený určitého počtu je možné body vyměnit za dárek v podobě příslušenství do domácnosti, hračky nebo kupón na další nákup. Za jednu utracenou korunu se připíše jeden bod. Navíc některé zboží z aktuálního Terno letáku získáte, stejně jako třeba z letáku COOP či letáku Kaufland nebo letáku Tesco, ještě levněji. Zákaznická karta platí i v prodejnách Trefa, které také spadají pod družstvo Jednota.

Na označených pokladnách obchodu je i možné zaplatit složenky, uhradit faktury, vložit peníze na účet, podat příkaz k úhradě, dobít si kredit do svého mobilního telefonu, nechat si vyvolat fotografie nebo využít služby kopírování a skenování.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo