Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety

Hruška leták informace

Všechny platné Hruška letáky na jednom místě! Hruška leták pro tento i příští týden. Hruška rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Nejčastěji leták dorazí ve čtvrtek nebo pátek. Hruška letáky platí většinou od úterý do pondělí.

Kromě letáků Hruška nepravidelně vydává i katalog Hruška s dlouhodobější nabídkou nejen potravin, ale i věcí do domácnosti, hraček a drogerie. Papírový leták můžete zahodit, u nás naleznete Hruška leták online.

Maloobchodní síť Hruška je oblíbena především na Moravě a ve východních Čechách. Na přelomu let 1999 a 200 založil společnost Hruška, spol. s r. o. Karel Hruzík se společníky. Nyní firma provozuje tři velkoobchodní sklady potravin, ovoce, zeleniny, drogerie a více než 450 maloobchodních prodejen. V současné době řetězec vlastní syn zakladatele Pavel Hruzík, Jarmila Plevová a Jana Škrabalová.

V pravidelném akčním letáku Hruška nabízí každý týden spoustu slev a akcí. Sortiment obchodů je velmi bohatý, najdeme zde čerstvé ovoce a zeleninu, křupavé pečivo nebo pult s masem a uzeninami. Mrkněte i na podobné letáky s potravinami, jako třeba Penny leták, Billa leták nebo Kaufland leták. V Hrušce nechybí tu ani potřeby do domácnosti, dekorační předměty tabákové výrobky, noviny, dárky, hračky a další spotřební zboží.

Vedle letáku řetězec vydává i akční katalog Hruška, kde zákazníci najdou vždy něco navíc, jako třeba nádobí, povlečení, hrnečky, kostýmy a masky pro děti. Kromě toho v katalogu najdeme i dlouhodoběji zlevněné potraviny a nápoje nebo akční ceny prostředků na praní a na úklid. S katalogem si zákazníci mohou užít i zábavu nebo načerpat inspiraci k vaření. Na posledních stránkách se vždy můžete těšit na Sudoku, Křížovku o ceny nebo na recepty od zákazníků obchodů Hruška. Čekají vás tipy na hlavní chod i na dezert nebo rychlovku k večeři. Recepty si můžete vystřihnout a nalepit do kuchařky. Tak budete vždy vědět, kam se podívat, když nebudete vědět, co uvařit.

Prodejny Hruška jsou rozšířeny hlavně v Moravskoslezském kraji. V Ostravě najdeme téměř šedesát poboček, v Havířově patnáct, v Karviné jedenáct a oproti tomu v Praze jednu a v Plzni, Českých Budějovicích nebo v Liberci žádnou. Otevírací doba se liší prodejnu od prodejny. Obchody Hruška většinou otevírají v 7:00 a zavírají mezi 17:30 - 20:00. O víkendu je v menších městech a na vesnicích otevřeno většinou jen dopoledne.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hruška.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.