Aktuální letáky a letáky na příští týden Hruška

Archiv letáků

Informace o letácích Hruška 

Všechny platné letáky na jednom místě! Hruška leták pro tento i příští týden. Hruška rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Nejčastěji leták dorazí ve čtvrtek nebo pátek. Letáky platí většinou od úterý do pondělí.

Kromě letáků Hruška nepravidelně vydává i katalog Hruška s dlouhodobější nabídkou nejen potravin, ale i věcí do domácnosti, hraček a drogerie. Papírový leták můžete zahodit, u nás naleznete online leták Hruška.

Hruška prodejna

O obchodě Hruška

Maloobchodní síť Hruška je oblíbena především na Moravě a ve východních Čechách. Na přelomu let 1999 a 200 založil společnost Hruška, spol. s r.o. Karel Hruzík se společníky. Nyní firma provozuje tři velkoobchodní sklady potravin, ovoce, zeleniny, drogerie a více než 640 maloobchodních prodejen. V současné době řetězec vlastní syn zakladatele Pavel Hruzík, Jarmila Plevová a Jana Škrabalová.

Koncept prodejen zakládá na přátelské a osobní atmosféře. Obchody se nacházejí v menších vesnicích, i větších městech, vždy ale na dosah svým zákazníkům. Prodejny ctí tradice maloobchodního prodeje.

Pravidelné akce

V pravidelném akčním letáku Hruška nabízí každý týden spoustu slev a akcí. Sortiment obchodů je velmi bohatý, najdeme zde čerstvé ovoce a zeleninu, křupavé pečivo nebo pult s masem a uzeninami. Mrkněte i na podobné letáky s potravinami, jako třeba Penny leták, Billa leták nebo Kaufland leták. V Hrušce nechybí ani potřeby do domácnosti, dekorační předměty, tabákové výrobky, noviny, dárky, hračky a další spotřební zboží. Celou řadu produktů tento řetězec nabízí pod svou privátní značkou Hruška. Zaručuje tak vysokou kvalitu při zachování nízké ceny.

Vedle letáku řetězec vydává i akční katalog, kde zákazníci najdou vždy něco navíc, jako třeba nádobí, povlečení, hrnečky, kostýmy a masky pro děti. Kromě tohoto v katalogu najdeme i dlouhodoběji zlevněné potraviny a nápoje nebo akční ceny prostředků na praní a na úklid. S katalogem si zákazníci mohou užít i zábavu nebo načerpat inspiraci k vaření. Na posledních stránkách se vždy můžete těšit na Sudoku, Křížovku o ceny nebo na recepty od zákazníků obchodů Hruška. Čekají vás tipy na hlavní chod i na dezert nebo rychlovku k večeři. Recepty si můžete vystřihnout a nalepit do kuchařky. Tak budete vždy vědět, kam se podívat, když nebudete vědět, co uvařit.

Prodejny Hruška jsou rozšířeny hlavně v Moravskoslezském kraji. V Ostravě najdeme téměř šedesát poboček, v Havířově patnáct, v Karviné jedenáct a oproti tomu v Praze jednu a v Plzni, Českých Budějovicích nebo v Liberci žádnou. Otevírací doba se liší prodejnu od prodejny. Obchody Hruška většinou otevírají v 7:00 a zavírají mezi 17:30 - 20:00. O víkendu je v menších městech a na vesnicích otevřeno většinou jen dopoledne.

Podobné obchody jako Hruška s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hruška.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se