Aktuální letáky a letáky na příští týden Jip

Archiv letáků

Informace o letácích JIP 

Všechny platné JIP letáky na jednom místě! JIP leták pro tento i příští týden. JIP rozesílá letáky pravidelně 1x za čtrnáct dní nebo 1x do měsíce. Letáky platí většinou od středy do úterý nadcházejícího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Letáky jsou rozděleny pro velkoobchod, maloobchod a Cash & Carry prodejny.

Kromě letáků JIP jednou do roka vydává i tematické katalogy například Katalog maso nebo Katalog víno. Čtvrtletně také vychází JIP magazín, který je zaměřen na nové trendy v oblasti gastronomie. Na papírový leták zapomeňte, u nás naleznete online leták JIP.

JIP potraviny

JIP východočeská, a.s.

Společnost JIP východočeská, a. s., která provozuje oblíbené velkoobchody JIP, byla založena v roce 1994 bratry Plškovými. Již ze začátku se firma specializovala na velkoobchodní prodej. Roku 1996 se začaly objevovat i první maloobchodní prodejny, od maloobchodu však dva roky poté společnost upustila.

Firma se v současné době orientuje nejen na podnikatele, ale nakoupí zde i běžní zákazníci. Registrace není nutná. Nyní v České republice najdeme patnáct velkoobchodních skladů, prodejny Cash & Carry i maloobchodní prodejny JIP a Plus JIP prodejny. Maloobchodních prodejen společnost v tuzemsku provozuje třicet devět, Plus JIP více než sto čtyřicet a prodejen Cash & Carry jedenáct.

Aktuální leták JIP

JIP letáky jsou rozděleny podle typu obchodu. V letáku pro velkoobchod najdeme maso, ryby, uzeniny, pečivo, mražené potraviny, potřeby do domácnosti, tabákové výrobky, nápoje, alkohol a další produkty. Jelikož leták platí pouze pro velkoobchodní rozvoz, objevíme zde i větší balení potravin nebo sudy piva a menší lahve s pitím.

V maloobchodních prodejnách a Cash & Carry najdeme podobný sortiment - maso, uzeniny, mléčné výrobky, zmražené jídlo, nealkoholické a alkoholické nápoje, drogerii, potřeby pro domácnost nebo jídlo pro kočky a psy. Prodejny Cash & Carry jsou určeny jak pro podnikatele, tak pro širokou věřenost. V maloobchodě nakoupí běžní zákazníci navíc i ovoce a zeleninu. Pokud chcete v prodejnách Cash & Carry nakupovat za výhodnější podnikatelské ceny, musíte mít živnostenský list a zažádat si o JIP zákaznickou kartu. Se zákaznickou kartou můžete využívat zajímavé slevy.

Registrovaní podnikatelé mohou nakupovat i na JIP e-shopu. Online můžete nakupovat z firmy nebo domova. Na stránkách objevíte až 30 000 položek. Sortiment je různorodý, najdete zde jak nápoje, mražené zboží, drogerii, tak i čerstvé potraviny jako pečivo, uzeniny nebo mléčné výrobky. Aktuální JIP leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Prohlédněte si také aktuální Albert leták a Makro leták. A pokud jste si doposud nevybrali, mrkněte na akční nabídky dalších obchodů. Na Tipli pro vás máme přehled toho, co nabídne aktuální Billa leták, Penny leták či Kaufland leták. Skvělé ceny najdete i v Globus letáku nebo Tesco letáku.

Společnost mimo prodej provozuje pod značkou JIP Gastrostudio i restauraci a kurzy vaření. Zájemci se na kurzu naučí vařit pokrmy jak z tradiční, tak světové kuchyně.

Podobné obchody jako Jip s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Jip.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se