Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

JIP leták informace

Všechny platné JIP letáky na jednom místě! JIP leták pro tento i příští týden. JIP rozesílá letáky pravidelně 1x za čtrnáct dní nebo 1x do měsíce. JIP letáky platí většinou od středy do úterý nadcházejícího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Letáky jsou rozděleny pro velkoobchod, maloobchod a Cash & Carry prodejny.

Kromě letáků JIP jednou do roka vydává i tematické katalogy například Katalog maso nebo Katalog víno. Čtvrtletně také vychází JIP magazín, který je zaměřen na nové trendy v oblasti gastronomie. Na papírový leták zapomeňte, u nás naleznete JIP leták online.

Společnost JIP východočeská, a. s., která provozuje oblíbené velkoobchody JIP, byla založena v roce 1994 bratry Plškovými. Již ze začátku se firma specializovala na velkoobchodní prodej. Roku 1996 se začaly objevovat i první maloobchodní prodejny JIP, od maloobchodu však dva roky poté společnost upustila.

Firma se v současné době orientuje nejen na podnikatele, ale nakoupí zde i běžní zákazníci. Registrace není nutná. Nyní v České republice najdeme patnáct velkoobchodních skladů JIP, prodejny Cash & Carry i maloobchodní prodejny JIP a Plus JIP prodejny. Maloobchodních prodejen JIP společnost v tuzemsku provozuje třicet devět, Plus JIP více než sto čtyřicet a prodejen Cash & Carry jedenáct.

JIP letáky jsou rozděleny podle typu obchodu. V letáku pro velkoobchod najdeme maso, ryby, uzeniny, pečivo, mražené potraviny, potřeby do domácnosti, tabákové výrobky, nápoje, alkohol a další produkty. Jelikož leták platí pouze pro velkoobchodní rozvoz, objevíme zde i větší balení potravin nebo sudy piva a menší lahve s pitím.

V maloobchodních prodejnách a Cash & Carry najdeme podobný sortiment - maso, uzeniny, mléčné výrobky, zmražené jídlo, nealkoholické a alkoholické nápoje, drogerii, potřeby pro domácnost nebo jídlo pro kočky a psy. Prodejny Cash & Carry jsou určeny jak pro podnikatele, tak pro širokou věřenost. Pokud chcete v prodejnách Cash & Carry nakupovat za výhodnější podnikatelské ceny, musíte mít živnostenský list a zažádat si o JIP zákaznickou kartu. V maloobchodě nakoupí běžní zákazníci navíc i ovoce a zeleninu.

Registrovaní podnikatele mohou nakupovat i na JIP e-shopu. Online můžete nakupovat z vaší firmy nebo domova. Na stránkách objevíte až 30 000 položek. Sortiment je různorodý, najdete zde jak nápoje, mražené zboží, drogerii, tak i čerstvé potraviny jako pečivo, uzeniny nebo mléčné výrobky. Aktuální JIP leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Prohlédněte si také aktuální Albert leták a Makro leták. A pokud jste si doposud nevybrali, mrkněte na akční nabídky dalších obchodů. Na Tipli pro vás máme přehled toho, co nabídne Billa leták, Penny leták či Kaufland leták. Skvělé ceny najdete i v Globus letáku nebo Tesco letáku.

Společnost mimo prodej provozuje pod značkou JIP Gastrostudio i restauraci a kurzy vaření. Zájemci se na kurzu naučí vařit pokrmy jak z tradiční, tak světové kuchyně.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Jip.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.