Aktuální letáky a letáky na příští týden Flop

Archiv letáků

Informace o letácích Flop 

Všechny platné Flop letáky na jednom místě! Flop leták pro tento i příští týden. Flop rozesílá letáky pravidelně 1x za dva týdny do schránek všude, kde má prodejny. Letáky platí většinou od pondělí do neděle přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Flop letáky jsou rozděleny podle typu prodejen na leták A, leták B a leták Top pro věrné zákazníky. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Flop.

Flop potraviny

O prodejnách Flop

Flop potraviny je řetězec maloobchodních prodejen působící v jižních, západní, středních Čechách a také na Vysočině a jižní Moravě. Flop prodejny jsou rozděleny podle typu na Flop A a Flob B. V České republice najdeme 174 prodejen typu A a 93 prodejen typu B.

Řetězec Flop A byl založen v roce 1998 a řetězec Flop B, který najdeme hlavně v menších městech a na vesnicích, v roce 2001. Síť prodejen spadá pod velkoobchod Flosman a. s., který byl založen manželi Pavlem a Marcelou Flosmanovými.

V obchodech najdeme bohatý sortiment kvalitního zboží za přijatelné ceny například čerstvé pečivo, mléčné výrobky, maso a uzeniny, trvanlivé potraviny, sladkosti, lahůdky, čepovaná vína, doplňky stravy a léky, nealkoholické a alkoholické nápoje, ale i krmivo pro vaše domácí mazlíčky, drogerii, potřeby do domácnosti a další.

Slogan firmy „Flop je Vaše jistota!“ zdůrazňuje, že sortiment prodejen je zakládám na spokojenosti zákazníků. Novinky do sortimentu vybírají odborníci a zákazník si tak může vybrat s osvědčených kvalitních produktů. Pokud si nejste něčím jisti, personál Vám jistě ochotně poradí.

Akční nabídky

Aktuální akční nabídku vždy najdete v letáku Flop, který vychází jednou za čtrnáct dní a má platnost od pondělí do neděle následujícího týdne. Kromě akční nabídky na vás v letáku čeká i Víkendová akce, obsahující produkty, které můžete za výhodnou cenu koupit pouze o víkendu. Mimo to se v letáku můžete také těšit na křížovku, se kterou můžete soutěžit o hodnotné ceny. Letáky jsou rozděleny podle prodejen na leták prodejny Flop A, leták prodejny Flop B a leták pro věrné zákazníky Flop Top. Letáky pro vás připravujeme na této stránce. Doporučujeme pravidelně sledovat i leták Lidl, leták Kaufland a Penny leták

Společnost má pro své věrné zákazníky připraven věrnostní program Top výhody. Prodejny, které jsou zařazeny do programu jsou označeny Flop Top. Celkem jich je padesát sedm. Pokud se přihlásíte do programu, získáte Top kartu na kterou pak sbíráte body za každý nákup. Po dosažení stanoveného počtu bodů získáte vybraný dárek. Pro držitele karty platí i leták Flop Top, ve kterém najdete ještě více akcí, super cen a recept na jídlo, které si uvaříte ze surovin uvedených v letáku za akční cenu.

Podobné obchody jako Flop s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Flop.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se