Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Petrklíč leták informace

Všechny platné Petrklíč katalogy letáky na jednom místě! Petrklíč leták pro tento i příští týden. Petrklíč vydává katalog pravidelně 2x ročně. Katalog dorazí do schránek všem registrovaným zákazníků. Petrklíč katalog platí většinou půl roku. Letáky jsou tematicky stylizované podle ročního období - jaro/léto nebo podzim/zima a obsahují nejen nové produkty, ale také Petrklíč výprodej.

Kromě půlročních katalogů Petrklíč nepravidelně vydává i tematické katalogy například na vánoční módu. Na papírový katalog můžete zapomenout, protože u nás naleznete Petrklíč leták online.

Petrklíč je český zásilkový obchod, který nabízí módní, sportovní a domácí oblečení pro všechny typy postav. Vybírat můžete dámské kousky od velikosti 38 až do 70 a pánské až do velikosti 82. Společnost Petrklíč v České republice působí už více jak 20 let, od roku 1997. Od té doby se firma rozšířila i do zahraničí pod názvem Maxana. Pobočky najdeme na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a v Rumunsku.

Obchod se soustředí hlavně na módu nadměrných velikostí. V aktuálním katalogu Petrklíč najdeme dámskou, pánskou a dětskou módu, obuv, doplňky, dárky nebo zboží do domácnosti. Sortiment obchodu je opravdu široký. Petrklíč nabízí halenky, šaty, svetry, kalhoty, pyžama, spodní prádlo, plavky, oblečení na sport, muži ocení i montérkové soupravy větších velikostí. Mimo oděvy v katalogu nalezneme Petrklíč výprodej a akční ceny doplňků jako jsou brýle, šátky, kabelky, batohy, opasky a další nebo věci do domácnosti, například chňapky, utěrky, zástěry, povlečení nebo různé ručně šité bytové dekorace.

Katalog vychází vždy dvakrát do roka. Jeden je na období jaro/léto a platí od začátku ledna do konce června a druhý podzim/zima má platnost od začátku července do konce roku. Kromě toho nepravidelně vychází i speciální katalogy na určité období. Katalog je možné si objednat zdarma.

V případě, že si během roku dohromady objednáte zboží za více než 2 500 Kč, Petrklíč vás automaticky zařadí do VIP programu pro věrné zákazníky. Díky tomu budete dalších dvanáct měsíců vždy nakupovat nezlevněné zboží se slevou 5 %.

Petrklíč má jedinou kamennou prodejnu ve Frýdku-Místku. Zboží si však můžete objednat poštou, telefonicky nebo přes e-shop Petrklíč. Pokud vám nesedí délka produktu, můžete si u vybraného zboží zvolit vlastní rozměry nohavic nebo rukávů. Za upravení zaplatíte 10 % z ceny produktu. V případě, že vám zboží nesedí, můžete ho do jednoho měsíce bez udání vyměnit. Společnost vám nové zboží pošle zdarma.

Podobné obchody jako Petrklíč s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Petrklíč.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se