Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Alza Premium: Jaké výhody získáte a kolik ušetříte?

Alza Premium: Jaké výhody získáte a kolik ušetříte?

Nakupujete rádi a pravidelně na Alza.cz nebo se k tomuto nákupu právě chystáte? Pak zbystřete svou pozornost. Alza pro vás totiž připravila balík zajímavých výhod v rámci speciálního věrnostního programu Alza Premium. Čtěte dál a zjistěte, jaké konkrétní výhody toto členství přináší.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Kasa.cz patří k internetovým obchodům, které provozuje společnost HP Tronic Zlín s. r. o.. Historie obchodu se začala psát v roce 1999 v Praze, kdy obchod (nejprve jako internetovou kavárnu) založili bratři Martin Kasa a Petr Kasa. V roce 2003 se Kasa.cz rozrostla i na Slovenskou pod názvem hej.sk a roku 2005 i do Německa a Polska. Dále společnost najdeme i v Maďarsku, kde byla první pobočka otevřena roku 2008. Celá firma patří pod HP Tronic Zlín až od roku 2013.

V internetovém obchodě najdete širokou nabídku zboží jako velké spotřebiče, vestavné a malé spotřebiče, notebooky, tablety, počítače, mobilní telefony a další přenosnou elektroniku, televize, audio a video příslušenství, fotoaparáty, kamery. Omrkněte nabídku elektroniky také v letáku OKAY. Kasa kromě elektra nabízí dále také vybavení do dílny, na zahradu, příslušenství pro automobil, potřeby na sport, chovatelské potřeby, hračky, logo, věci do školy, parfémy nebo zboží z kategorie krása a péče o dítě. Podobné zboží najdete například v letáku Baumax nebo v letáku Pepco.

Zakoupené zboží si můžete nechat dovézt, zaslat nebo vyzvednout zdarma na výdejním místě KasaPOINT na prodejnách Euronics. Celkem po České republice najdeme více než 90 výdejních míst, která mají otevřeno každý den i o víkendu. Zboží je na výdejnách připraveno do hodiny od objednání. Zákazníci z Brna a Ostravy nemusejí nakupovat online, ale mohou navštívit kamennou prodejnu KasaHOUSE.

Kasa.cz pravidelně zájemcům rozesílá newsletter ve kterém se mimo jiné ukrývají různé slevy a slevové kupóny. Se slevovými kupóny můžete získat slevu na celou objednávku, jeden produkt nebo na konkrétní kategorii či značku. Kupón pak uplatníte při nákupu online v nákupním košíku. Pozor, kupóny mají většinou omezenou platnost.

Internetový obchod nabízí také různé doplňkové služby jako je pojištění zboží, prodloužená záruka, zapůjčení náhradního výrobku po dobu opravy, reklamaci přímo na výdejním místě nebo nákup na splátky.

Podobné obchody jako Kasa.cz s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kasa.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se