Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

ASKO nábytek leták informace

Všechny platné ASKO nábytek letáky na jednom místě! ASKO nábytek leták pro tento i příští týden. ASKO nábytek vydává letáky pravidelně 2x měsíčně. ASKO nábytek letáky platí většinou od čtvrtka do čtvrtka přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě letáků ASKO nábytek nepravidelně vydává i tematické katalogy například na kuchyně nebo ložnice. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete ASKO nábytek leták online.

Síť prodejen ASKO nábytek vstoupila na tuzemský trh v roce 1991, kdy společnost otevřela první pobočku v Praze. Od té doby patří ASKO nábytek k jedním z předních prodejců nábytku a bytových doplňků. V současné době najdeme v České republice celkem třináct ASKO nábytek prodejen, a to v Praze - Štěrboholech, Praze - Čakovicích, ve Znojmě, Plzni, Teplicích, Hradci Králové, Brně, Zlíně, Táboře, Chomutově, v Mladé Boleslavy, Českých Budějovicích a v Olomouci. Pokud si chcete ke kvalitnímu nábytku dokoupit i nové bytové doplňky, mrkněte na aktuální nabídku, kterou nabízí Orion leták

ASKO nábytek nabízí moderní i klasický nábytek. Zboží lze kromě v prodejnách pořídit i v ASKO nábytek e-shopu. V prodejnách a v internetovém obchodě najdeme obývací sestavy, sedací soupravy, pohovky, křesla a taburety, jídelní sety, stoly a stolky, židle a lavice, postele, matrace, rošty, ložnicové komplety, skříně a úložné prostory, komody a vitríny, regály, police, dětský nábytek, nábytek do kuchyně, koupelnové programy, zrcadla, botníky, věšáky, kancelářský nábytek, bytový textil, hodiny, koberce, obraty, povlečení, lampy a svítidla, svíčky a další doplňky do bytu. Kromě toho ASKO nábytek nabízí i zahradní nábytek jako altány, houpačky, křesla, lehátka a ostatní.

Exkluzivně pouze v ASKO nábytek najdeme značky nábytku jako Carta, Happy Asko, Masano, Phil Hill, Stefano Sardo, System Polster, a Young Life. Na akční nabídky pravidelně upozorňuje ASKO nábytek leták, který vychází jednou za čtrnáct dní. ASKO nábytek aktuální leták na tento týden si můžete prolistovat na těchto stránkách.

ASKO nábytek garantuje nejnižší ceny nábytku na trhu, umožňuje prodej na splátky, zajistí montáž nábytku, zapojení elektrospotřebičů a dopravu zakoupeného zboží. Pro zákazníky, kteří pravidelně nakupují na ASKO e-shopu si firma připravila věrnostní program, se kterým získáte slevu už při druhé objednávce. Pokud v ASKO e-shopu nakoupíte dvakrát, získáte slevu -3 %, při třetí objednávce se můžete těšit na slevu -5 % a při každé další -7 %. Kvalitní nábytek koupíte i v dalších obchodech. Omrkněte všechny nabídky, než se vydáte na nákupy. Prolistujte si nový Jysk leták a SCONTO Nábytek leták.

Skutečně chcete přijít o  2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě ASKO NÁBYTEK?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.