Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety

Informace o letácích Iceland 

Všechny platné Iceland letáky na jednom místě! Iceland leták pro tento i příští týden. Letáky pravidelně 1x za dva týdny. Iceland letáky platí většinou od úterý do pondělí. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete online leták Iceland.

Iceland prodejna Praha

Historie prodejen Iceland

Iceland je britský obchodní řetězec s důrazem na prodej zmrazených potravin včetně hotových jídel. První supermarket otevřel Malcolm Walker v roce 1970 ve Velké Británii. V roce 1979 se na pultech obchodu začaly objevovat i první potraviny značky Iceland. Zajímavé je, že roku 1986 Iceland jako první řetězec odstranil z potravin všechna umělá barviva, příchutě a některé konzervanty. Například rok 2018 znamenal pro Iceland prvenství ve výrobě žvýkaček bez obsahu plastu. Nyní společnost jen ve Velké Británii provozuje více než 850 prodejen. Kromě Anglie v současné době působí i v dalších 27 zemích světa.

Iceland v České republice

V Čechách se první obchod otevřel v roce 2011. Prodejny Iceland najdeme na Praze 10 v Malešicích, v Říčanech, na Praze 5 v Galerii Luka, Praha 8 u stanice metra Ládví, Praha 14 Hloubětín a na Praze 11 Chodov. Další prodejny byly otevřeny v Hostivicích, Pardubicích a Mladé Boleslavi.

Kvalitní produkty

Řetězec se pyšní tím, že v první řadě klade důraz na kvalitu svých potravin a jejich původ. Přibližně polovina sortimentu v tuzemských prodejnách pochází od našich dodavatelů, druhá polovina je z Velké Británie. Sortiment je zde velmi bohatý. V obchodě najdeme mražené zboží jako zeleninu, ovoce, bramborové výrobky, pizzu, svačinky, ryby, masné výrobky, hotová jídla, dezerty a zmrzlinu. Mimo to v regálech obchodu objevíme i chlazené zboží jako jsou sýry, vysoce kvalitní uzené výrobky, mléčné výrobky a také čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, nápoje, drogerii a další.

Ještě výhodnější nabídky můžete získat založením Iceland bonusové karty. V každém letáku pak najdete speciální nabídky pro majitele této karty. Produkty se průběžně mění, takže čerpáte jen samé výhody!

Jednou za čtrnáct dní vydává řetězec akční leták, kde najdeme potraviny s výraznými slevami. Kromě toho se v letáku i něco nového dozvíte, třeba jaké vitamíny najdete ve sladkých bramborách nebo jak připravit lahodné mangové smoothie. Nabídku čerstvých potravin za výhodné ceny najdete i v Kaufland letáku a Tesco letáku.

O tom, jak kvalitní potraviny obchod nabízí svědčí i to, že Iceland se několikrát stal vítězem soutěže Obchodník roku v kategorii mražená pizza. Mimo to řetězec v letech 2012 a 2014 ve Velké Británii dostal ocenění nejlepší zaměstnavatel roku.

TIP: Mrkněte na příznivé ceny i do dalších obchodů, kde koupíte potraviny. Sledujte Penny leták, leták Lidl a leták Billa.

Podobné obchody jako Iceland s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Iceland.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se