Hervis leták informace

Všechny platné Hervis letáky na jednom místě! Hervis leták pro tento i příští týden. Hervis rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Hervis letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě pravidelných letáků Hervis nepravidelně vydává i tematické letáky na akční zboží. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Hervis leták online.

Archív letáků

Hervis je jedním z populárních sportovních maloobchodních řetězců, který vznikl z původní textilní společnosti Hermann Visser. Roku 1972 firmu koupil rakouský řetězec SPAR, obchody se přeorientovaly na sportovní zboží a řetězec se přejmenoval na Hervis, což je sloučení prvních slabik předchozích jmen.

V současní době v Rakousku najdeme 92 poboček Hervis. Od roku 1991 společnost expanduje i do jiných zemí. Na Slovinsku od té doby vyrostlo 16 obchodů, v Maďarsku a v České republice 27 poboček, v Rumunsku 20, v Chorvatsku 15 a v Německu 8.

V Hervisu si vybere každý sportovec. Řetězec se specializuje na prodej sportovního oblečení, obuvi a vybavení. Z široké nabídky si vyberou zákazníci kteří mají rádi běh, fitness, cyklistiku, turistiku, lyžování i další sporty, ať už letní nebo zimní. Například milovníci zimy určitě ocení velký výběr lyží, lyžařské obuvi, snowboardů nebo třeba sání a bruslí. Vybírejte ze značek jako jsou Atomic, Head, Fischer, Blizzard a další.

Řetězec dále nabízí sportovní oblečení od Adidas, Nike, Under Armour a další. Nechybí ani fitness výbava od značek jako je Kettler, Hammer nebo Finnlo. Vášnivé cyklisty potěší nabídka kol od KTM, Cygnus a X-Fact. Na své si přijdou i turisté nebo horolezci s oblečením a obuví od Salewa, Mammut nebo Salomon. Akční nabídku vždy najdete v aktuálním letáku Hervis. Zboží je možné zakoupit v kamenných prodejnách nebo na Hervis e-shopu.

Věrní zákaznici mají možnost se registrovat do Hervis Sportsclubu. Na klubovou kartu se pak sbírají body, za které na konci roku dostanete slevu na celý nákup. Klubová karta platí i v zahraničí a díky ní vám neutečou žádné výhodné nabídky a slevy. Držitelé karty si také mohou objednat zboží z e-shopu a nechat si ho zdarma doručit do vzdálenosti 20 kilometrů od prodejny. Členové klubu si také mohou do šesti týdnů od nákupu nechat vyměnit nepoškozené zboží za jiné a to i bez účtenky.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.