Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Hervis leták informace

Všechny platné Hervis letáky na jednom místě! Hervis leták pro tento i příští týden. Hervis rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. Hervis letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Kromě pravidelných letáků Hervis nepravidelně vydává i tematické letáky na akční zboží. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Hervis leták online.

Hervis je jedním z populárních sportovních maloobchodních řetězců, který vznikl z původní textilní společnosti Hermann Visser. Roku 1972 firmu koupil rakouský řetězec SPAR, obchody se přeorientovaly na sportovní zboží a řetězec se přejmenoval na Hervis, což je sloučení prvních slabik předchozích jmen.

V současní době v Rakousku najdeme 92 poboček Hervis. Od roku 1991 společnost expanduje i do jiných zemí. Na Slovinsku od té doby vyrostlo 16 obchodů, v Maďarsku a v České republice 27 poboček, v Rumunsku 20, v Chorvatsku 15 a v Německu 8.

V Hervisu si vybere každý sportovec. Řetězec se specializuje na prodej sportovního oblečení, obuvi a vybavení. Z široké nabídky si vyberou zákazníci kteří mají rádi běh, fitness, cyklistiku, turistiku, lyžování i další sporty, ať už letní nebo zimní. Například milovníci zimy určitě ocení velký výběr lyží, lyžařské obuvi, snowboardů nebo třeba sání a bruslí. Vybírejte ze značek jako jsou Atomic, Head, Fischer, Blizzard a další.

Řetězec dále nabízí sportovní oblečení od Adidas, Nike, Under Armour a další. Nechybí ani fitness výbava od značek jako je Kettler, Hammer nebo Finnlo. Vášnivé cyklisty potěší nabídka kol od KTM, Cygnus a X-Fact. Na své si přijdou i turisté nebo horolezci s oblečením a obuví od Salewa, Mammut nebo Salomon. Akční nabídku vždy najdete v aktuálním letáku Hervis. Zboží je možné zakoupit v kamenných prodejnách nebo na Hervis e-shopu. Sledujte další akční nabídky v Intersport letáku, A3 sport letáku nebo Sportisimo letáku.

Věrní zákaznici mají možnost se registrovat do Hervis Sportsclubu. Na klubovou kartu se pak sbírají body, za které na konci roku dostanete slevu na celý nákup. Klubová karta platí i v zahraničí a díky ní vám neutečou žádné výhodné nabídky a slevy. Držitelé karty si také mohou objednat zboží z e-shopu a nechat si ho zdarma doručit do vzdálenosti 20 kilometrů od prodejny. Členové klubu si také mohou do šesti týdnů od nákupu nechat vyměnit nepoškozené zboží za jiné a to i bez účtenky.

Podobné obchody jako Hervis s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hervis.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se