Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Astratex leták informace

Všechny platné Astratex letáky, Astratex katalogy a Astratex newslettery na jednom místě! Astratex newsletter posílá každý den. V Astratex newsletteru najdeme různé tipy, slevy, akční nabídky podprsenek, plavek a spodního prádla. Nejnovější akce najdete na těchto stránkách, přinášíme vám Astratex newslettery, Astratex leták a Astratex katalog online.

Astratex je hlavně internetový obchod, který se už od roku 2000 věnuje prodeji spodního prádla. Společnost nejprve začínala jako zásilkový obchod, od roku 2005 se Astratex rozhodl založit e-shop a věnovat se online prodeji. Firma má pouze jednu prodejnu po celé republice, a to v Praze na náměstí Republiky v OD Kotva. Na prodejně si můžete objednané zboží vyzkoušet a rozhodnout se, zda vám sedí.

Kromě tuzemska Astratex působí i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku, Rakousku a na Ukrajině. Internetové obchody všech zemí mají jeden společný sklad, a to v České republice v Náchodě. V e-shopu najdeme přes čtyři tisíce druhů zboží a celkem více než 200 000 položek. Objednané zboží je rovnou ze skladu odesíláno k zákazníkovi.

Na e-shopu Astratex najdete velký vývěr kvalitního značkového spodního prádla od předních výrobců. Vybírat můžete z velikostí Astratex podprsenek od 65/A až do 120/G a kalhotek od XS až po 5XL, erotického prádla nebo Astratex plavek. Vybere si tedy opravdu každá žena. Pokud vám ovšem zboží nesedne, můžete ho poslat zpátky do skladu a dostanete peníze zpět.

Zájemcům firma pravidelně rozesílá na přihlášenou e-mailovou adresu newsletter, ve kterém najdete informace o novinkách, akcích, slevách a slevových kupónech. Akční nabídku pro vás připravujeme na těchto stránkách. Kromě toho, pokud na Astratex nakoupíte nad 1 499 Kč, zboží vám bude doručeno zdarma.

Astratex vám pomůže i se správnou volbou. Věděli jste, že jen pětina žen nosí správnou velikost podprsenky? Na internetových stránkách společnosti najdete rádce pro výběr velikosti, kde vyplníte typ postavy, tvar poprsí a míry přes prsa, pod prsy a v pase. Rádce vám pak doporučí správnou velikost a rovnou přidá i tipy na prádlo, které by vám sedlo. Díky doporučení rádce 84 % zákaznic změnilo velikost podprsenky.

Podobné obchody jako Astratex.cz s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Astratex.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se