Kde v České republice najdete Astratex prodejny?

Kupovat online je někdy pěkný oříšek – zvlášť, pokud se jedná o oblečení nebo boty, které musí správně sedět. Jsou pro vás údaje o velikosti málo a chcete si zboží pokaždé vyzkoušet? Na Astratex můžete!

Móda Nakupování na internetu 12.9.2017

Možná máte špatnou zkušenost s online nákupy, možná si jen potřebujete a chcete zboží nejdříve osahat, než ho koupíte. V obou případech je tu pro vás Astratex pobočka, kde si můžete zboží nejen vyzvednou, ale i pohodlně vyzkoušet v kabince a koupi si dobře promyslet.

Prodejna Astratex Praha

Astratex prodejnu navštivte každý den kdykoli od 9 do 20 hodin v OD Kotva na pražském náměstí Republiky. Krásné spodní prádlo i odborný personál na vás čekají v 1. patře. V prodejně můžete platit hotově i kartou.

Jak to funguje?

Máte dvě možnosti, jak si zboží v Astratex Praha vybírat:

  1. Vyberete si z vystaveného zboží.
  2. Necháte si na prodejnu přivézt konkrétní zboží z e-shopu.

V prvním případě jste limitování momentální nabídkou prodejny – Astratex nemusí mít na pražské pobočce naskladněné veškeré zboží z nabídky (centrální sklad se nachází v Náchodě).

Pokud tedy chcete mít jistotu, že si vyzkoušíte, co se vám líbí, a ve své velikosti, nejprve si zboží na prodejnu objednejte přes e-shop. Pak jen vyčkejte na potvrzovací SMS a e-mail, že je pro vás zboží k vyzkoušení připravené. Bude tady na vás čekat 5 dní. Dopravu máte automaticky zdarma. A pokud vám spodní prádlo nebude sedět, prostě si ho nekoupíte.

Tipli TIP: Objednání dopředu má ještě jednu výhodu – při nákupu online se vám navíc započítá i cashback od Tipli - tedy peníze zpět z vašich nákupů na internetu :-)

Astratex prodejny

Prodejna Astratex Náchod

Nepotřebujete si zboží vyzkoušet a chcete si pro balíček jen zaskočit? Navštivte odběrné místo Astratexu v Náchodě na adrese Jugoslávská 15, a to v pracovních dnech od 9 do 11 hodin a od 12 do 17 hodin. Tady na vás zásilka bude čekat celé dva týdny. Zboží si zde ale bohužel nemůžete vyzkoušet.

Doporučené články

Doporučené články

Znáte pobočku Vivantis Florenc i další kontakty?

Kam si můžete zaskočit pro radost z hezkého oblečení, kvalitní kosmetiky i příjemného parfému?...
15.9.2017 Zobrazit článek

Orsay šaty vás udělají krásnou

Ne nadarmo se říká, že šaty dělaj člověka. Zvýrazněte svoje ženské křivky a nahoďte šaty z Orsay ...
14.9.2017 Zobrazit článek

Co nabízí Sconto aktuální leták na tento týden?

Rádi listujete akčními letáky a prohlížíte si hezky naaranžované nové zboží? Pak vás jistě potěší...
13.9.2017 Zobrazit článek