Astratex slevový kód

5.0 (103x)

Astratex slevový kód

Astratex nabízí dámské, pánské i dětské spodní prádlo, plavky nebo oblečení, které si můžete pořídit levněji s Astratex slevovým kódem. Dále v obchodně naleznete erotické prádlo pro ženy i muže a na všechny kousky můžete při nákupu využít zajímavou slevu v podobě Astratex slevového kódu. Nakupujte Astratex dvoudílné plavky, podprsenky, župany, trička nebo trenky se slevovým kuponem či kódem a šetřete peníze při každém nákupu.

Slevový kód Astratex.cz

Astratex slevový kod 25 %

Platí do 19.05.2024

 

Ušetřete až 25 % z celkové ceny vašeho nákupu s námi! Tato jedinečná příležitost vám umožní nakupovat více za méně, tak proč byste si to… více

Dámské plavky Astratex se slevou až 70 %

Platí do 30.06.2024

 

Ušetřete až 70 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraných dámských plavek.

Astratex podprsenky se slevou až 70 %

Platí do 30.06.2024

 

Ušetřete až 70 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraných podprsenek.

Astratex jarní výprodej se slevami až 70 %

Platí do 30.06.2024

 

Ušetřete až 70 % v obchodě Astratex.cz při nákupu produktů v jarním výprodeji.

Astratex svůdné prádlo se slevou až 69 %

Platí do 30.06.2024

 

Ušetřete až 69 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraného svůdného prádla.

Dětská pyžama, plavky, spodní prádlo a oblečení se slevou až 68 % na Astratex.cz

Platí do 30.06.2024

 

Ušetřete až 68 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraného dětského oblečení, doplňků, spodního prádla a plavek.

Astratex výprodej pánských plavek se slevou až 60 %

 

Ušetřete až 60 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraných pánských plavek.

Slevy až 50 % na pánské noční prádlo a župany na Astratex e-shopu

 

Ušetřete až 50 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraného pánského nočního prádla a županů.

Slevy až 50 % na vybrané kalhotky na Astratex.cz

Platí do 30.06.2024

 

Ušetřete až 50 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraných dámských kalhotek.

Slevy až 40 % na vybrané pánské spodní prádlo na Astratex.cz

Platí do 30.06.2024

 

Ušetřete až 40 % v obchodě Astratex.cz při nákupu vybraného pánského spodního prádla.

Jak ušetřit při nákupu v obchodě Astratex

Na e-shopu se nachází kategorie "Výprodej", ve které naleznete produkty se slevou. Po přihlášení k odběru newsletteru budete dostávat výhodné nabídky, slevy a informace o novinkách přímo na e-mail. Čas od času se kódy nebo kupony objeví na hlavní stránce tohoto e-shopu.

Abyste ušetřili při nakupování na tomto e-shopu, zaregistruje se do Astratex Klubu. Jakmile se stanete členem tohoto klubu, tak za každý zakoupený kousek vám bude vráceno 8 % z hodnoty tohoto produktu. Další výhodné nabídky, které mají omezenou dobu platnosti, se nachází v kategorii "Akce týdne". Zde naleznete zboží se slevou od 10 % do 40 %. Tato Astratex sleva platí pouze omezenou dobu.

Jak získat slevový kód Astratex

Veškeré kupony naleznete v profilu obchodu na Tipli, kde se nachází veškeré aktuální slevy. Dále lze získat Astratex slevový kupon na sociálních sítích tohoto e-shopu, kde se zároveň lze zúčastnit soutěží, které obchod občas pořádá. Kupony se mohou objevit i přímo na hlavní stránce e-shopu, když obchod pořádá nějakou nákupní akci. Nejvíce slev však můžete využít při akcích, kterých se obchod účastní. Na tyto akce si totiž připravuje velké množství výhodných nabídek pro své zákazníky.

Jak uplatnit Astratex slevový kód

Pokud nevíte, jak uplatnit slevu Astratex, podívejte se na tento návod. Nejprve si vyberte z nabídky slevový kód, který chcete využít. Následně zkopírujte kód u vámi vybraného kuponu. Hned poté klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a následně vás přesměrujeme přímo do e-shopu. V prvním kroku v košíku klikněte na „Slevový kód“ a vámi zkopírovaný kód vložte.

Obrázek

Pokud vám nepůjde kupon uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že jeho platnost již vypršela, a proto vám nepůjde uplatnit. Některé slevy lze využít pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního kódu Astratex je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Astratex sleva na spodní prádlo

V nabídce obchodu naleznete spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, trenky, oblečení, plavky, dvoudílné plavky, textil do domácnosti a další kousky pro ženy, muže i děti. Nejvíce se obchod dostal do podvědomí mnoha lidí tím, že nabízí opravdu bohatou nabídku podprsenek v mnoha velikostech.

Obrázek

Astratex sleva – výprodej, Black Friday

Největší slevy naleznete v kategorii Výprodej. Zde můžete vybírat spodní prádlo, Astratex plavky dvoudílné, oblečení a mnoho dalších kousků, které jsou častokrát zlevněné až o polovinu. Další výhodné nabídky si obchod připravuje na Astratex Black Friday. Na tuto akci si obchod chystá pro zákazníky slevy na určité produkty, dárky k nákupu, slevové kódy či kupony nebo jiné zajímavé nabídky, se kterými mohou nakupující ušetřit.

Astratex podprsenky, plavky, oblečení a další kousky

Tento obchod nabízí primárně kvalitní spodní prádlo, které samozřejmě zahrnuje podprsenky, kalhotky, ponožky, korzety, trenky, boxerky a další kousky, které spadají do této kategorie. Skvělou zprávou pro všechny ženy je to, že obchod má v nabídce hodně velikostí, a proto si zde může vybrat podprsenku opravdu každá žena. Na veškeré zboží lze použít slevový kód Astratex, abyste ušetřili hezkou sumu peněz při nakupování. 

Dále se v dámském sortimentu nachází body, spodní košilky, pyžama, župany, trička, tílka, legíny, šaty a sukně, čepice, šály, rukavice, stahovací prádlo, erotické prádlo, nadměrné velikosti nebo podkolenky a nadkolenky. Pánové si mohou vybírat trenky, boxerky, slipy, jockstrapy, pyžama, tepláky a šortky, termoprádlo nebo sportovní oblečení.

V nabídce obchodu jsou pro děti přichystány punčochy, pyžama, trička a body, tepláky a další kategorie. Kromě oblečení a spodního prádla obchod nabízí také textil do domácnosti, kde lze vybírat povlečení, utěrky, podsedáky, ubrusy, hrnky, ručníky, polštáře, svíčky, potahy a mnoho dalšího.

V obchodě lze vybírat z těchto kategorií:

 • Dámské
 • Pánské
 • Dětské
 • Plavky
 • Noční prádlo
 • Bydlení
 • Výprodej
 • Objevujte
 • Novinky
Obrázek

Proč nakupovat v obchodě Astratex

V obchodě naleznete kvalitní spodní prádlo od předních výrobců. Zároveň můžete při nakupování v obchodě ušetřit tím způsobem, že použijete slevový kód Astratex nebo slevový kupon. Přečíst si můžete Astratex magazín, ve kterém naleznete tipy, jak vybrat určité produkty, dále si můžete prohlédnout aktuální trendy a také si přečíst zajímavé informace o prádle. 

Pod kategoriemi, které se v magazínu nachází, naleznete "Zkušební kabinku". Díky této Zkušební kabince můžete zjistit, zda nosíte správnou velikost podprsenky. Bude vám k tomu stačit krejčovský metr a dále už se držte pokynů, které naleznete v této Zkušební kabince. Jakmile zjistíte vaši pravou velikost, můžete si poté začít vybírat v e-shopu spodní prádlo. Z každého vašeho nákupu v tomto e-shopu můžete získat část peněz zpět. Zaregistrujte se do klubu Astratex a za každý kousek získáte 8 % z jeho hodnoty zpět.

Astratex prodejny

Pokud byste si rádi nakoupili zboží od tohoto obchodu, a přitom získali rady, jaká velikost je pro vás ta pravá, můžete se vydat do prodejny / poradny Astratex Praha, která se nachází na adrese: Na Maninách 315/4, 170 00 Praha 7. Před návštěvou je potřeba se objednat, aby si na vás vyškolený personál udělal dostatek času a mohl se vám naplno 60 minut věnovat.

Astratex.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód 30 % na kalhotky

23.04.2024

Slevový kód Astratex 30 % při nákupu nad 1 499 Kč

09.03.2024

20 % slevový kód na vše zlevněné s Astratex.cz

29.01.2024

Astratex sleva až 70 % na vybrané noční prádlo a župany

31.01.2024

Slevy Astratex až 70 % na vybrané dámské kalhotky

31.01.2024

Výprodej Astratex slevy až 70 % na vybrané dámské podprsenky

31.01.2024

Doprava zdarma při nákupu nad 1 399 Kč

21.02.2024

ASTRATEX slevový kód -30% na značku Bellinda

01.02.2024

Slevový kód Astratex 30 % na nákup nad 1 399 Kč

18.12.2023

20 % slevový kód na značku Astratex

04.12.2023

Jak reklamovat zboží od Astratex?

Zboží můžete reklamovat do 24 měsíců od jeho zakoupení. Reklamaci lze uplatnit pomocí oznámení o reklamaci. V tomto oznámení nezapomeňte napsat také vaše identifikační údaje, popis vady a uveďte, jak chcete vadu vyřešit. K této zprávě připojte dodací list nebo číslo objednávky. Následně zboží dobře zabalte a přibalte k němu také zprávu s oznámením o reklamaci.

Balíček zašlete na adresu: Astratex a.s., Jugoslávská 15, 547 01 Náchod. V případě, že byste rádi využili bezplatné odeslání reklamovaného zboží, odneste balíček na podací místo Zásilkovny a obsluze sdělte kód 99829500. Balíček můžete donést také na výdejní místo osobně na stejnou adresu, kam byste jej odesílali přes kurýra. Reklamace bude vyřízena do 30 dní o jejího přijetí.

Jak vrátit zboží od Astratex?

Výměnu nebo vrácení zboží můžete uplatnit do 30 dnů od zakoupení. Abyste mohli produkt vrátit / vyměnit, podívejte se na hlavní stránku e-shopu a sjeďte úplně dolů. Klikněte na "Výměna a vrácení zboží". Dále postupujte podle pokynů, které na e-shopu uvidíte. V případě vrácení celé objednávky, zašlete balíček s přiloženým dodacím listem na adresu Astratex a.s., Jugoslávská 15, 547 01 Náchod.

Recenze Astratex.cz

Eva Z.

30.03.2024 5.0

Anna B.

03.09.2023 5.0

Blanka I.

29.05.2023 5.0

Vždy rychlé dodání a žádný problém s výměnou či vrácením.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Astratex.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se