Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Zoohit leták informace

Všechny platné Zoohit letáky a Zoohit newslettery na jednom místě! Eurokošík.cz newslettery posílá několikrát týdně. Pravidelně se můžete těšit na slevy a akční nabídky pamlsků, krmiva, hraček a dalšího zboží po vaše domácí mazlíčky. Nejnovější akce najdete na našich stránkách, prolistujte si Zoohit leták online.

Zoohit nabízí široký sortiment chovatelských potřeb. Vybírejte z více než 8 000 produktů pro vaše domácí mazlíčky. Zoohit spadá pod mateřskou společnost Zooplus, která byla založena v roce 1999 a v současné době dodává zboží do dvaceti osmi zemích. Hlavní centra společnosti jsou v Německu, Francii, Anglii, Itálii, Španělsku, Polsku a Turecku. E-shopy Zoohit nebo Zooplus jsou v provozu u v Belgii, Bulharsku, Chorvatsku, Dánsku, Finsku, Nizozemí, Irsku, Maďarsku, Norsku, Portugalsku, Řecku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku, Švédsku a Švýcarsku.

Pokud chcete pro své miláčky to nejlepší, mrkněte se na Zoohit e-shop. Zoohit nabízí kvalitní krmivo a jiné doplňky pro zvířata za ty nejlepší ceny. Vyberou si majitelé psů, koček, malých zvířat, ptáků nebo rybiček. Sortiment obchodu zahrnuje granule, konzervy a kapsičky, pamlsky, doplňkové a veterinární krmivo, mražené krmivo, antiparazitika, pelíšky a koše, boudy a výběry, oblečky pro zvířata, přepravky a tašky, hračky, vodítka, obojky, misky a podložky, strojky, kartáče a hřebeny, škrabadla pro kočky, toalety, klece, králíkárny, seno, filtry a čerpadla do akvária, akvária a další zboží.

Na Zoohit.cz pořídíte zboží známých značek jako Acana, Bosh, Brit, Eukanuba, Pedigree, Purina Pro Plan, Felix a mnoha dalších. Exkluzivně Zoohit nabízí značky Wolf of Wilderness, Rocco, Lukullus, zooplus bio, zooplus classic, zooplus selection, Purizon, Cosma a další. Na pravidelné akční nabídky upozorňuje Zoohit leták, který pro vás vytváříme ze Zoohit newsletterů. U nás najdete všechny akce a Zoohit slevy.

Pokud si nevíte rady, jaké krmivo pro psy nebo krmivo pro kočky a další zvířata zvolit, podívejte se na internetové stránky obchodu, kde je veškeré zboží detailně popsáno.

Podobné obchody jako Zoohit s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  4,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Zoohit?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se