Žabka leták informace

Všechny platné Žabka letáky na jednom místě! Žabka leták pro tento i příští týden. Žabka vydává letáky pravidelně 1x za dva týdny. Žabka letáky platí většinou od pátku do čtvrtka. Změny bývají o státních svátcích. Zákazníci pak mohou akční nabídku produktů najít ve všech prodejnách Žabka.

Papírové letáky s akčními nabídkami jsou velkou zátěží pro životní prostředí, u nás se tím nemusíte trápit, zde naleznete Žabka leták online.

Žabka je oblíbená síť prodejen, které najdeme především v Praze a ve Středočeském kraji. Franšízové prodejny Žabka provozuje Tesco pod názvem Tesco Franchise Store ČR s. r. o. Prodejny jsou velmi populární, především díky dlouhé otevírací době. Některé obchody mají otevřeno od 6:00 do 23:00, v Praze mají vybrané pobočky dokonce otevřeno nonstop.

První maloobchodní prodejna Žabka byla založena v roce 1998 v Polsku. Roku 2007 řetězec odkoupila firma Penta Investment, která se rozhodla rozšířit značku i do České republiky. V tuzemsku byla první prodejna otevřena v dubnu 2008. Nyní v Česku Žabka provozuje přes 100 prodejen a hodlá se nadále rozšiřovat. Prodejny mají podobu spíše menší samoobsluhy.

Na prodejnách zákazníci najdou široký sortiment výrobků a služeb. V Žabce pořídíte čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, potraviny a tabákové výrobky. Aktuální Žabka leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Kromě prodeje produktů řetězec nabízí i terminálové služby. Na prodejnách zaplatíte složenky, dobijete si kredit nebo si můžete vybrat hotovost až do výše 1 500 Kč. Podmínkou je pouze nákup nad 300 Kč. Mimo to na všech pobočkách zakoupíte výherní losy a některé prodejny mají i terminály Sazka.

Žabka nabízí i něco navíc, a to je služba ŽabkaPoint. V prodejnách Žabka si můžete vyzvednou zboží, které jste objednali v některém z partnerských e-shopů. Zásilku si pak můžete kdykoliv vyzvednout. Ušetříte nejen na dopravném, ale i čas, který byste jinak strávili čekáním na poště. Zboží je možné i přímo na prodejně zaplatit v hotovosti.

Firma také pomáhá, je partnerem nadace Rakovina věc veřejná. Na konto nadace jde z každé prodané tašky Žabka pět haléřů. Mimo to v obchodech můžete pravidelně zakoupit určité produkty, ze kterých jde část peněz také na boj proti rakovině.

Podobné obchody jako Žabka s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Žabka.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se