Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Pinkorblue informace

Všechny platné Pinkorblue letáky a katalogy na jednom místě! Pinkorblue nabízí vše pro děti a jejich maminky. Prohlédněte si na akční nabídku kočárků, hraček, autosedaček, nosítek a dalších produktů. Letáky pro vás vytváříme z newsletterů, které dětský obchod pravidelně rozesílá svým zákazníkům. U nás najdete aktuální akční nabídku Pinkorblue online.

Oblíbený internetový obchod pro maminky a děti Pinkorblue nabízí přes 30 000 produktů. Pinkorblue.cz spadá pod německou společnost Baby-markt.de GmbH, která se specializuje na kojenecké a dětské vybavení. Kromě Německa a České republiky firma působí i v Rakousku, Nizozemsku, Švýcarsku, Belgii, Francii, ve Švédsku, Itálii, Dánsku, Polsku, Finsku, Španělsku, Norsku a v Číně. Baby markt byl založen v roce 2003 a do Česka se společnost dostala o deset let později, v roce 2013.

Pinkorblue prodává kočárky a příslušenství. Na Pinkorblue e-shopu zakoupíte sportovní kočárky, golfové kočárky, cestovní sady, kočárky pro dvojčata a sourozence, nosítka, přebalovací tašky, šátky na nošení. Kromě kočárků na Pinkorblue.cz seženete autosedačky, cyklosedačky, cyklovozíky, podsedáky, ale i potřeby na kojení, koupání, přebalování, nočníky, schůdky na WC, pleny a vlhčené ubrousky, teploměry, zahřívací a chladicí polštářky, termofory, kousátka, dezinfekční prostředky, léky a vitamíny.

Nechybí ani kojenecké lahve a dudlíky, dětské příbory a nádobí, nádobky na jídlo, bryndáky, hrníčky a lahve na pití, sterilizátory, jídelní židličky, zábradlí na schodiště, houpací lehátka a houpačky, chůvičky, přebalovací komody, cestovní postýlky, nábytek do dětského pokoje, dekorace a pokojové doplňky. Pinkorblue.cz nenabízí jen potřeby pro ty nejmenší děti, ale zakoupit zde můžete i hračky, kočárky na panenky, dětské kuchyňky, kostky, dětské vozidla, knížky, výtvarné potřeby a spoustu dalšího. Ne e-shopu Pinkorblue najdete opravdu vše na jednom místě, a tak vás určitě nepřekvapí, že tu seženete i dětské oblečení.

Na akční nabídky zboží upozorňuje PinkorBlue leták. Nenechte si ujít žádnou speciální nabídku, výprodej nebo Pinkorblue slevu. Na webových stránkách obchodu najdete také spoustu tipů, rad a inspirace, například jaký vybrat kočárek seznam věcí, které budete potřebovat, pokud čekáte miminko.

Podobné obchody jako Pinkorblue s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Pinkorblue?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se