Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

PharmaPoint leták informace

Všechny platné PharmaPoint letáky na jednom místě! PharmaPoint leták pro tento i příští týden. PharmaPoint vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. PharmaPoint letáky platí většinou od celý kalendářní měsíc. Letáky upozorňují na akční nabídky, které nabízejí vybrané produkty za výhodné ceny.

Kromě letáků PharmaPoint jednou ročně vydává i magazín PharmaPoint. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete PharmaPoint leták online.

PharmaPoint je sdružení, do které je v současné době zapojeno více než 230 lékáren, které jsou rozmístěny po celé České republice. Lékárny, které jsou zapojeny do projektu, jsou označeny před vstupem do lékárny modrozeleným logem PharmaPoint. Najdeme je jak v meších obcích, tak i na poliklinikách nebo v nemocničních lékárnách například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci nebo Pardubicích.

PharmaPoint lékárny se v České republice začaly objevovat v roce 2012 a spadají pod společnost Phoenix group, které je předním evropským distributorem léčiv. Firma působí v 26 zemích Evropy. Pod Phoenix group spadají i BENU lékárny. PharmaPoint nabízí široký sortiment léků na předpis, volně prodejných léků, doplňků stravy, vitamínů, dermokosmetiky a dalších produktů. V PharmaPoint lékárnách na vás čekají odborníci, kteří vám rádi poradí s výběrem a doporučí vám jen to nejlepší. Nechybí ani akční nabídky zboží, na které upozorňuje aktuální PharmaPoint leták. Na našich stránkách si můžete prohlédnou PharmaPoint leták online, abyste už nepropásli žádnou akci.

Kromě PharmaPoint letáku vychází jednou ročně i PharmaPoint magazín ve kterém se dozvíte mnoho užitečných rad například jak se pozná alergie na léky, jak bojovat s nachlazením, jak předejít nemocem, jaké potraviny mají blahodárné účinky zdraví a další tipy a zajímavosti.

Na stránkách PharmaPoint e-shopu najdeme i bohatý výběr kvalitních bezlepkových potravin za příznivé ceny, zboží je pak možné si vyzvednou osobně v PharmaPoint lékárnách. PharmaPoint bezlepek nabízí bezlepková hotová jídla, kaše, křupky, mouky, müsli, nápoje, pečivo, polévky, přílohy, směsi, snacky, strouhanky, sušenky a další. Objednat si můžete také domácí test na celiakii nebo kuchařku plnou bezlepkových receptů.

Podobné obchody jako Pharmapoint s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Pharmapoint.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se