Uni Hobby leták informace

Všechny platné Uni Hobby letáky na jednom místě! Uni Hobby leták pro tento i příští týden. Uni Hobby vydává letáky pravidelně 1x měsíční. Letáky platí většinou dva nebo tři týdny a jsou obvykle vydávány první týden v kalendářním měsíci. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Uni Hobby leták online.

Uni Hobby je česká síť obchodů pro domácnost, kutily a zahrádkáře. Řetězec provozuje společnost Global Stores, kterou vlastní Jiří Šimáně. V České republice najdeme celkem devět prodejen Uni Hobby Market, a to v Brně, Českých Budějovicích, Hodoníně, Chomutově, Jihlavě, Pardubicích, ve Starém Městě, Valašském Meziříčí a ve Zlíně.

Kromě v kamenných prodejnách lze zboží zakoupit i na Uni Hobby e-shopu. Výdejna internetového obchodu se nachází v Praze v ulici Vinohradská. Uni Hobby nabízí domácí potřeby jako jsou pomocníci na úklid, interiérové dekorace, rolety na okna, police, věšáky, schůdky, rohožky a rohože, lampy a svítidla, barvy a laky, tapety a stropní desky, příslušenství pro tapetování, koše na prádlo, sušáky, žehlicí prkna, prací prostředky, doplňky do kuchyně, kuchyňský textil, úložné boxy a košíky, koberce, osušky a ručníky, polštáře a podsedáky, vodovodní baterie, sprchové systémy, sanitární keramiku, vany do koupelny, koupelnové doplňky a příslušenství nebo radiátory.

V Uni hobby také seženete stavební materiály a příslušenství, podlahy, dřevo, kamna a krby, schodiště a zábradlí, dveře, obklady a dlažby, okna, elektrické nářadí, stroje, regály a pracovní stoly do dílny, železářství, ruční nářadí, elektro, autopříslušenství, topidla a klimatizace, zahradní techniku, zahradní nábytek, bazény a vířivky, domky a přístřešky, hnojiva, osiva a substráty, truhlíky, chemii a postřiky, grily a příslušenství, skleníky, zahradní pomůcky, sauny a další zboží. Pokud vás zajímají akční nabídky zboží, prolistujte si na těchto stránkách Uni hobby leták. Vždy vám přinášíme aktuální Uni hobby leták na tento týden.

Uni hobby také nabízí služby jako rozvoz zboží, půčování přívěsných vozíků, prodej na splátky, přířezy dřeva, šití bytového textilu, míchání barev nebo rámování.

Podobné obchody jako Unihobby s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Unihobby.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se