Sapho leták informace

Všechny platné Sapho katalogy a Sapho letáky na jednom místě! Sapho vydává většinou několik tematických katalogy ročně a mají platnost celý kalendářní rok. Kromě katalogů nepravidelně vychází i Sapho leták i akční nabídkou zboží. Prohlédněte si na našich stránkách kvalitní koupelny za co nejlepší ceny v Sapho katalogu online.

Velkoobchod Sapho nabízí exkluzivní sortiment pro koupelny a kuchyně. Sapho založil Jiří Ježek v roce 1990, který je stále jediným majitelem společnosti. Sapho vyrábí své produkty v České republice. Kromě České republiky Sapho působí také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Litvě a Chorvatsku.

V Líbeznicích u Prahy najdete pobočku Sapho koupelny, kde si můžete vybrat z více jak třiceti vzorových koupelen a prohlédnout si zboží. V Líbeznicích se nachází sklad, takže si můžete produkty ihned zakoupit. Další pobočka je na Příbrami, kde kromě patnácti vzorových koupelen seženete i kuchyně. Sapho kuchyně pořídíte u ve Zdibech.

Sortiment firmy zahrnuje vodovodní baterie, sprchové programy, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení, umyvadla a wc, vany, vaničky a kanálky, sprchové kouty a vanové zástěry, topení a větrání, wc sedátka a elektronické bidety, kuchyňské dřezy. Mimo zboží z oblasti sanita v Sapho zakoupíte i obklady a dlažby do koupele, LED žárovky, LED pásky, hliníkové profily, LED podhledová svítidla a panely, hydromasážní vířivé vany Polysan, masážní bazénky, parní turecké sauny, finské sauny, infrasauny nebo komponenty pro wellness. Aktuální nabídku zboží si můžete prohlédnout v Sapho katalogu, který si můžete nechat bezplatně zaslat na vaši adresu nebo si katalog můžete prolistovat online na těchto stránkách. Nyní vám přinášíme Sapho katalog pro rok 2018.

Zboží si můžete kromě prodejen zakoupit i na Sapho e-shopu, kde najdete více než deset tisíc položek. Při nákupu na 2 420 korun můžete využít dopravu zdarma. Pokud si nevíte rady, na internetových stránkách společnosti najdete Sapho rádce, který vám poradí kolik budete potřeboval dlaždic, jak si navrhnou svoji novou koupelnu nebo jak vyměnit kartuše u vodovodní baterie. Na Prodejnách vám rád pomůže vyškolený personál.

Podobné obchody jako Sapho s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Sapho.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se