Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Ravak leták informace

Všechny platné Ravak letáky a Ravak katalogy na jednom místě! Ravak vydává několik tematických katalogů na začátku roku a jejich planost je většinou celý kalendářní rok. Kromě katalogů Ravak nepravidelně vydává i letáky s akční nabídkou. U nás si můžete prolistovat Ravak leták i Ravak katalog online.

Ravak je česká společnost, která vyrábí komplexní řešení pro moderní koupelny. V současné době je firma největším výrobcem koupelnového vybavení v České republice. Ravak byl založen v roce 1991 rodinami Vařekových a Kreysových, které jsou dodnes v čele společnosti. Na začátku se firma specializovala pouze na výrobu sprchových koutů a sprchových vaniček, na které měla licence od francouzského výrobce. V roce 1994 Ravak představil první vlastní sprchové kouty Supernova, které jsou dodnes považovány za nejspolehlivější sprchové kouty na našem trhu.

Od roku 1996 můžeme produkty Ravak vidět i v zahraničí, převážně v Evropě, Asii a Africe. Nyní má Ravak patnáct dceřiných společností ve více než 50 zemích světa a více než deset tisíc obchodů. V roce 1998 firma začala vyrábět akrylátové vany a o rok později Ravak vyvinul vanu Rosa, která se stala nejprodávanější v Evropě a odnesla si i mnoho ocenění na mezinárodních veletrzích. Jeden z neoblíbenějších produktů společnosti, sklopné sedátko Ovo se na trhu poprvé objevil v roce 2004.

Ravak dodává zákazníkům vany, sprchové kouty a dveře, vany s hydromasážními systémy, umyvadla, sanitární keramiku jako záchody, bidety a keramická umyvadla, dále koupelnový nábytek, vodovodní baterie a doplňky. Ravak se pyšní originalitou a kvalitou svých výrobků, o tom se můžete přesvědčit sami v aktuálním Ravak katalogu, kde najdete kompletní sortiment značky. Na našich stránkách najdete Ravak katalogy platné pro rok 2018 i Ravak leták s akční nabídkou zboží.

Pokud byste rádi rekonstruovali svou starou koupelnu, ale nechce se vám ztrácet čas bouráním koupelny, vytvářením nových rozvodů a pokládáním dlažby, nechte si vyhotovit koupelnu na míru s Ravak. Stačí si vybrat z devíti konceptů a firma už všechnu náročnou práci udělá za vás.

Podobné obchody jako Ravak s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Ravak.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se