Proton leták informace

Všechny platné Proton letáky na jednom místě! Proton leták pro tento i příští týden. Proton rozesílá letáky pravidelně 1x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Proton letáky platí většinou od druhé středy v měsíci do konce měsíce.

Kromě klasických letáků Proton nepravidelně vydává i speciální letáky k různým příležitostem například na vánoční zboží nebo povánoční výprodej. Papírový leták můžete zahodit, protože u nás naleznete Proton leták online.

Proton je oblíbený řetězec prodejen elektra v České republice. Značku vlastní společnost HP Tronic, která provozuje i maloobchodní prodejny Euronics a Kasa.cz. Společnost je už přes dvacet pět let lídrem na českém a slovenském trhu elektroniky a domácích spotřebičů. Nabízí produkty značek jako jsou ETA, GoGen, JVC nebo Hyundai.

První leták Proton spatřil světlo světa v roce 1997. Nyní vychází jednou měsíčně a přináší s sebou zajímavé akce na široký sortiment zboží, slevy a informace o výprodejích. Na stránkách akčního letáku Proton najdeme především spotřební elektroniku, bílé elektro, počítače, televize, mobilní telefony, spotřebiče do domácnosti, zahradní vybavení a další produkty. Pokud zboží z letáku na vaší prodejně nemají skladem, lze si ho na danou prodejnu objednat. Možná je i koupě na splátky. Prodejny Proton ročně obslouží více než půl milionu zákazníků.

Leták vychází v nákladu 60 milionů výtisků ročně a jedná se o jeden z nejznámějších letáků elektrospotřebičů v České republice. Do schránky přijde téměř každému. Akční leták vás zaujme na první pohled. Má velikost A3 a na šestnácti stranách vidíte velké fotky s popiskem produktu a akční nabídkou. Oblíbené produkty Proton nabízí za mimořádně výhodné ceny. Velmi přijatelný je poměr cena/výkon.

K většině spotřebičů navíc dostanete jako pozornost hodnotný dárek nebo prodlouženou záruku. Vybírat můžete z více než šedesáti světových značek, které jsou možné zakoupit ve více než 650 elektro prodejnách Proton a Euronics. Prodejny najdete po celé České republice a jen tak pro zajímavost, celková plocha prodejen Proton je jako 12 fotbalových hřišť. Zboží lze pořídit i online na e-shopu eProton. E-shop každý týden nabízí akční nabídku na zboží, kterou vidíme i v letáku. Aktuální Proton leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Sledujte rovněž letáky Euronics, letákovou nabídku Okay elektro a letáky Planeo elektro.

Podobné obchody jako Proton s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Proton.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se