Informace o letácích PLANEO

Všechny platné PLANEO letáky na jednom místě! PLANEO leták pro tento i příští týden. PLANEO rozesílá letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde má prodejny. PLANEO letáky platí většinou od středy do úterý. Změny bývají o státních svátcích.

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si tipy, co vše najdete v online letáku PLANEO.

Planeo elektro prodejna

O Planeo Elektro

PLANEO elektro vlastní společnost FAST ČR, a. s., která se již od roku 1992 zabývá velkoobchodním prodejem značkových produktů v oblasti elektra. Celkem po celé České republice můžeme najít více než 250 prodejen Firma působí i na Slovensku.

Široký sortiment kvalitních značek

V prodejnách najdeme spotřební elektroniku, velké spotřebiče, malé domácí spotřebiče, televize, videokamery, další produkty do domácnosti jako jsou hrnce, pánve nebo talíře. Mimo to do sortimentu PLANEO elektra patří také hračky, mobilní telefony a GPS, počítače, hry, příslušenství do kanceláře nebo produkty v oblasti auto-moto, dům a dílna, měřicí přístroje, osvětlení nebo třeba zahradní drtič.

V PLANEO elektro zakoupíte zboží mnoha známých značek jako jsou například Asus, Babyliss, Bosh,Braun, Electrolux, Gorenje, HTC, LG, Nikon, Nokia, Olympus, Panasonic, Philips, Rowenta, Samsung, Sencor, Siemens, Sodastream, Sony, Toshiba, Whirlpool, Zanussi a další. Akční ceny vybraného zboží vždy najdete v aktuálním PLANEO letáku, který pro vás připravujeme na těchto stránkách. Sháníte-li sortiment z oblasti elektra, určitě doporučujeme sledovat také akční letáky Okay, letákovou nabídku Euronics či letáky Proton. V obchodech vám s výběrem rád poradí vyškolený personál. Zboží si můžete osobně vyzvednout na jedné z prodejen, tato služba je zdarma při objednávce nad 5 000 Kč. Doprava zdarma až k Vám domů je při objednávce nad 15 000 Kč.

Služby Planeo

Na prodejnách je možnost nákupu na splátky, pojistit si nákup proti poškození nebo odcizení. Pokud bydlíte 30 km od prodejny, můžete navíc využít dopravu zdarma. Staré spotřebiče můžete naopak na prodejnu přivést a nemusíte se trápit likvidací. Mimo to si rovnou na pobočce můžete sjednat internetové připojení nebo televizní služby. Mezi další výhody nákupu v PLANEO patří prodloužená záruka. Pokud si v obchodě zakoupíte spotřebič, je možné si na něj prodloužit záruku až od 36 měsíců nad rámec zákonné záruky.

Na internetových stránkách Planeo.cz navíc najdete videogalerii, kde se můžete dozvědět zajímavé novinky ze světa elektrospotřebičů.

Podobné obchody jako Planeo s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Planeo.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se