Obchody / Lékárny / Moje lékarna O Moje lékarna -

Moje lékarna

O obchodu Moje lékarna

Moje lékárna shromažďuje nezávislé lékárníky, kteří působí na území České republiky. Projekt vznikl na jaře roku 2008 a v současné době se do tohoto programu zapojilo již více než 380 lékáren. Cílem tohoto projektu je seskupení a zkvalitnění výrobků a služeb za pomoci vzájemné spolupráce. Projekt spočívá v odborném poradenství se speciálním zaměřením na geriatrické pacienty, včetně informačních letáků pojednávajících o problémech spojených se stářím. Lékárny které tento projekt podporují jsou označeny logem Moje lékárna. Všichni pracovníci jsou pravidelně proškolováni za odborné garance České gerontologické a geriatrické společnosti Ve všech lékárnách kromě léků zakoupíte také vitamíny a doplňky stravy. Obdobný sortiment zakoupíte i v online lékárně Dr. Max. Šetřete při každém nákupu s Dr. Max slevovým kuponem.

Moje lékárna pobočky

Moje lékárna má pobočku prakticky všude, kde uvidíte označení s logem projektu. Respektive můžete tento projekt navštívit v jakékoli lékárně, kde uvidíte toto označení. Velkou výhodou je, že všechny vyšetření máte zdarma. Můžete si nechat vyšetřit stáří vašich cév, nebo třeba změřit tlak. Hlavním smyslem projektu je však poradit starším pacientům s užíváním hned několika druhů léků jak na předpis, tak bez předpisu a zejména upozornit na nežádoucí účinky některých léků.

Moje lékárna eshop

Moje lékárna e-shop nabízí léky, doplňky stravy, kosmetiku, zdravé potraviny, výživu pro děti a maminky, čaje, zdravotnické prostředky, léky pro zvířata a knihy. Cílem sdružení lékáren Moje lékárna je také zajistit výhodné ceny formou pravidelných Moje lékárna slevou.

Podobný eshop Pilulka.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić i-apteka.pl.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Moje lékarna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se