Aktuální letáky a letáky na příští týden Merkury Market

Archiv letáků

Merkury Market leták informace

Všechny platné Merkury Market letáky na jednom místě! Obchod rozesílá letáky pravidelně jednou měsíčně do schránek všude, kde má prodejny a jejich planost je většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták může zapomenout, protože u nás naleznete Merkury Market leták online.

Merkury Market je oblíbený polský obchod pro všechny, kteří stavějí nebo rekonstruují. Společnost vznikla v roce 1991 a zaměřuje se především na prodej stavebního materiálu a vybavení pro interiéry. V České republice se Merkury Market začal objevovat v roce 2015, kdy polská firma začala přebírat konkurenční rakouský řetězec Baumax.

Sortiment obchodů Merkury Market nabízí více než 55 000 výrobků od největších výrobců z Polska, Itálie, Německa nebo Španělska. Merkury Market provozuje prodejny kromě Polska a České republiky i na Slovensku. Vybírat můžete z bohaté nabídky dlažeb a obkladů, pomůcek a doplňků na zahradu, nábytku, osvětlení, sanity, klik a mnoho dalších výrobků pro zařízení do interiéru. Vyberou si nejen individuální klienti, ale i menší a střední firmy, které působí v oboru stavebnictví nebo velkoobchodní odběratelé.

Akční nabídku zboží najdete v Merkury Market letáku. Akční Merkury Market leták vychází každý měsíc. Aktuální leták pro tento měsíc si můžete online prolistovat na našich stránkách z pohodlí domova. Kromě široké nabídky zboží, Merkury Market nabízí i kvalitní služby. Mezi ně patří například odborná montáž zakoupených dveří a oken, montáž plovoucích podlah, šití záclon a závěsů, splátkový prodej či záruku nejnižší ceny.

Na internetových stránkách obchodu najdete také užitečné rady a tipy od odborníků. Například jak si vybrat správné dveře do koupelny, jak na osvětlení, jaký sprchový kout zvolit či jak si vybrat kuchyňský dřez. Zboží můžete nakupovat i online v Merkury Market e-shopu.

Merkury Market nabízí svým zákazníkům věrnostní program. Členové klubu mohou využívat slevu až do výše 10 %. Čím více utratíte, tím vyšší slevu dostanete. Konkrétní výše slevy vždy závisí na hodnotě nákupů.

Podobné obchody jako Merkury Market s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Merkury Market.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se