Merkury Market leták informace

Všechny platné Merkury Market letáky na jednom místě! Obchod rozesílá letáky pravidelně jednou měsíčně do schránek všude, kde má prodejny a jejich planost je většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták může zapomenout, protože u nás naleznete Merkury Market leták online.

Merkury Market je oblíbený polský obchod pro všechny, kteří stavějí nebo rekonstruují. Společnost vznikla v roce 1991 a zaměřuje se především na prodej stavebního materiálu a vybavení pro interiéry. V České republice se Merkury Market začal objevovat v roce 2015, kdy polská firma začala přebírat konkurenční rakouský řetězec Baumax.

Sortiment obchodů Merkury Market nabízí více než 55 000 výrobků od největších výrobců z Polska, Itálie, Německa nebo Španělska. Merkury Market provozuje prodejny kromě Polska a České republiky i na Slovensku. Vybírat můžete z bohaté nabídky dlažeb a obkladů, pomůcek a doplňků na zahradu, nábytku, osvětlení, sanity, klik a mnoho dalších výrobků pro zařízení do interiéru. Vyberou si nejen individuální klienti, ale i menší a střední firmy, které působí v oboru stavebnictví nebo velkoobchodní odběratelé.

Akční nabídku zboží najdete v Merkury Market letáku. Akční Merkury Market leták vychází každý měsíc. Aktuální leták pro tento měsíc si můžete online prolistovat na našich stránkách z pohodlí domova. Kromě široké nabídky zboží, Merkury Market nabízí i kvalitní služby. Mezi ně patří například odborná montáž zakoupených dveří a oken, montáž plovoucích podlah, šití záclon a závěsů, splátkový prodej či záruku nejnižší ceny.

Na internetových stránkách obchodu najdete také užitečné rady a tipy od odborníků. Například jak si vybrat správné dveře do koupelny, jak na osvětlení, jaký sprchový kout zvolit či jak si vybrat kuchyňský dřez. Zboží můžete nakupovat i online v Merkury Market e-shopu.

Merkury Market nabízí svým zákazníkům věrnostní program. Členové klubu mohou využívat slevu až do výše 10 %. Čím více utratíte, tím vyšší slevu dostanete. Konkrétní výše slevy vždy závisí na hodnotě nákupů.

Podobné obchody jako Merkury Market s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Merkury Market.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se