Kitos leták informace

Všechny platné Kitos letáky na jednom místě! Kitos leták pro tento i příští týden. Kitos vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Kitos letáky platí většinou od 1. do posledního dne v kalendářním měsíci. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Kitos leták online.

Kitos je firma zabývající se prodejem potřeb do kuchyně, pro domácnost a dekorativních předmětů. Kitos je odvozeno z finského slova kittos, které v překladu znamená děkuji. Společnost byla založena v roce 2010. Její mateřskou společností je UTC s. r. o. UTC je dodavatel domácích potřeb, který je na trhu už přes 25 let.

V současné době v České republice najdeme celkem 29 prodejen Kitos a výdejních míst například v Praze, Brně, Blansku, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Pardubicích, Zlíně nebo ve Znojmě. Sortiment obchodu čítá více než pět tisíc různých produktů, které pořídíte za příznivé ceny. Kitos dbá na vysokou kvalitu prodávaného zboží.

Na Kitos e-shopu a v prodejnách pořídíte kuchyňské potřeby jako nádobí, pánve, kuchyňské náčiní a pomůcky, sklenice na zavařování, koření, nože a sekáčky, krájecí prkénka, kuchyňské nůžky, formy na pečení, plechy, zapékací mísy a pekáče, formičky a vykrajovátka, kuchyňské váhy, pomůcky na pečení, chňapky, utěrky, zástěry, talíře, příbory, cukřenky a kořenky, ubrusy, podnosy a tácky, hrnky a sklenice, láhve na pití, termosky, konvice a džbánky, kávovary, čaje a další.

Kromě produktů do kuchyně u Kitos zakoupíte i úklidové pomůcky například houbičky, čistící hadry, mopy. odpadkové koše, plastová umyvadla, smetáky, kartáče, gumové rukavice, sušáky na prádlo, koše na prádlo, věšáky, žehlící prkna. Dále obchod nabízí zboží do koupelny například kartáčky na zuby, sprchové gely, mýdla, saponáty, sprchové závěsy, koupelnové doplňky, ručníky, nočníky, sladkosti pro děti, papírnictví, potřeby na párty, svíčky, dekorace, vonné difuzéry a další domácí potřeby. Nechybí ani sortiment pro zahradu jako příslušenství ke grilování, květináče, zahradní nábytek a doplňky, zahradní nářadí a příslušenství, solární a led světla a další. Akční ceny zboží vždy najdete v aktuálním Kitos letáku, který pro vás připravujeme na těchto stránkách.

Podobné obchody jako Kitos s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 4,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kitos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se