Aktuální letáky a letáky na příští týden IDEA Nábytek

Archiv letáků

IDEA nábytek leták informace

Všechny platné IDEA nábytek letáky na jednom místě! Obchod se skandinávským nábytkem vydává letáky pravidelně dvakrát měsíčně a jejich planost je většinou od patnáct dní. Na tištěný leták s aktuální nabídkou se však můžete vykašlat, protože my vám přinášíme IDEA nábytek leták online.

IDEA nábytek je maloobchodní a velkoobchodní řetězec, který už od roku 1993 nabízí skandinávský nábytek a bytové doplňky. IDEA nábytek dodává dřevěný masivní nábytek do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů,předsíně, kanceláře, jídelny nebo chodby za bezkonkurenční ceny. V České republice najdeme dvanáct IDEA prodejen, a to dvě Praze, dvě v Brně a další ve Zlíně, v Ostravě, Pardubicích, Teplicích, Plzni, Znojmě, Jihlavě a v Liberci. Jedna prodejna se nachází i na Slovensku v Bratislavě.

Kromě prodejen lze nábytek zakoupit i na IDEA nábytek e-shopu, kde najdete postele, rošty, matrace, noční stolky, komody, skříně, stoly a stolky, jídelní židle, jídelní sestavy, televizní stolky, pokojové stěny, pohovky, sedačky, sedací vaky, relaxační křesla, vitríny, psací stoly, kancelářské židle, knihovny, regály a další nábytek. Nechybí ani bytové doplňky jako úložné boxy, stoličky, zrcadla, věšáky, sedáky, vázy a další dekorace.

Pokud si s výběrem nábytku nevíte rady, na IDEA nábytek prodejnách vám rád poradí vyškolený personál. Pokud si objednáváte zboží v internetovém obchodě, můžete zdarma využít telefonickou poradnu. Na internetových stránkách společnosti také najdete různé rady, například jak vybrat matraci, kdy zvolit masiv, lamino nebo dýhu a další tipy.

IDEA nábytek vydává každý měsíc dva IDEA nábytek letáky a jejich platnost je většinou celé dva týdny. Aktuální akční nabídku si můžete prolistovat na našich stránkách online. Firma nabízí také služby jako nákup na splátky.

Podobné obchody jako IDEA Nábytek s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě IDEA Nábytek?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se