Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie

IDEA nábytek leták informace

Všechny platné IDEA nábytek letáky na jednom místě! Obchod se skandinávským nábytkem vydává letáky pravidelně dvakrát měsíčně a jejich planost je většinou od patnáct dní. Na tištěný leták s aktuální nabídkou se však můžete vykašlat, protože my vám přinášíme IDEA nábytek leták online.

IDEA nábytek je maloobchodní a velkoobchodní řetězec, který už od roku 1993 nabízí skandinávský nábytek a bytové doplňky. IDEA nábytek dodává dřevěný masivní nábytek do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů,předsíně, kanceláře, jídelny nebo chodby za bezkonkurenční ceny. V České republice najdeme dvanáct IDEA prodejen, a to dvě Praze, dvě v Brně a další ve Zlíně, v Ostravě, Pardubicích, Teplicích, Plzni, Znojmě, Jihlavě a v Liberci. Jedna prodejna se nachází i na Slovensku v Bratislavě.

Kromě prodejen lze nábytek zakoupit i na IDEA nábytek e-shopu, kde najdete postele, rošty, matrace, noční stolky, komody, skříně, stoly a stolky, jídelní židle, jídelní sestavy, televizní stolky, pokojové stěny, pohovky, sedačky, sedací vaky, relaxační křesla, vitríny, psací stoly, kancelářské židle, knihovny, regály a další nábytek. Nechybí ani bytové doplňky jako úložné boxy, stoličky, zrcadla, věšáky, sedáky, vázy a další dekorace.

Pokud si s výběrem nábytku nevíte rady, na IDEA nábytek prodejnách vám rád poradí vyškolený personál. Pokud si objednáváte zboží v internetovém obchodě, můžete zdarma využít telefonickou poradnu. Na internetových stránkách společnosti také najdete různé rady, například jak vybrat matraci, kdy zvolit masiv, lamino nebo dýhu a další tipy.

IDEA nábytek vydává každý měsíc dva IDEA nábytek letáky a jejich platnost je většinou celé dva týdny. Aktuální akční nabídku si můžete prolistovat na našich stránkách online. Firma nabízí také služby jako nákup na splátky.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1791 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo