Aktuální letáky a letáky na příští týden Expert.cz

Archiv letáků

Expert Elektro leták informace

Všechny platné Expert Elektro letáky na jednom místě! Expert Elektro leták pro tento i příští týden. Expert Elektro vydává letáky pravidelně 1x týdně. Expert Elektro letáky platí většinou od středy do úterý. Některé letáky mají platnost delší. Kromě letáků Expert Elektro posílá zaregistrovaným uživatelům i akční newsletter s nejnovější nabídkou. Na papírový leták můžete klidně zapomenout, protože u nás naleznete Expert Elektro leták online.

Expert Elektro je nákupní sdružení, které spadá pod mezinárodní společnost Expert International. Firma vznikla v roce 1967 ve Švýcarsku a nabízí spotřební elektroniku, bílé zboží, telekomunikační techniku, IT, foto techniku a nábytek. Expert International působí kromě České republiky i v Belgii, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Holandsku, Irsku, Itálii, Německu, Norsku, Portugalsku, Rakousku, Řecku, Španělsku a ve Švédsku.

Česká síť Expert Elektro zahrnuje celkem 53 prodejen, které najdeme rozmístěné po celé republice. V centrech měst se většinou nachází menší odborné obchody a na krajích měst v nákupních centrech větší Expert Elektro markety. Sdružení Expect Elektro vzniklo v roce 1996 a do této sítě prodejců elektroniky patří i K+B Expert, Elektro Vision, Elektro Jankovský a Elektro Spektrum.

Expert Elektro nabízí velké spotřebiče jako pračky a sušičky, ledničky, mrazničky, sporáky a trouby, myčky na nádobí, vestavné spotřebiče a malé spotřebiče například vysavače, kávovary, kuchyňské roboty a kráječe, žehličky, mixéry, grily, pekárny a další. Kromě toho sortiment obchodu zahrnuje i televizory, drony, audio a video techniku, mobilní telefony, digitální fotoaparáty, navigace, powerbanky, notebooky, tablety, stolní počítače, čtečky knih, herní zařízení, tiskárny a skenery, paměťové karty, softwary, produkty z oblasti péče o tělo a zdraví jako holicí strojky, fény na vlasy, elektrické kartáčky nebo osobní váhy. Na pravidelné akční ceny zboží upozorňuje Expert Elektro aktuální leták.

Chcete porovnat nabídku obchodu také s dalšími eshopy? Prohlédněte si například Electro World leták, OKAY leták nebo Planeo leták a vyberte si zboží za nejnižší ceny.

Kromě elektroniky a spotřebičů Expert Elektro nabízí i čistící prostředky, úklidové soupravy, pánve, hrnce, mísy a misky, žehlicí prkna, koše na prádlo, kuchyňské váhy, bloky na nože, cedníky, dalekohledy, vysílačky, mikroskopy, koloběžky, spinnery, čerpadla, doplňky pro zahradu, křovinořezy, příslušenství k sekačkám, baterie pro aku nářadí, brusky, elektrické nářadí nebo frézy a frézky. Prohlédněte si na našich stránkách Expert Elektro aktuální leták na tento týden, zda nenajdete zboží, které se vám hodí do domácnosti, se slevou. Na vybrané produkty můžete dokonce v Expert elektro e-shopu získat i dopravu zdarma.

Podobné obchody jako Expert.cz s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Expert.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se