Astur & Qanto leták informace

Všechny platné Astur & Qanto letáky na jednom místě! Astur & Qanto leták pro tento i příští týden. Astur & Qanto vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Astur & Qanto letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci.

Kromě toho pravidelně 1x týdně vychází i leták pro maloobchod, ten platí většinou od čtvrtka do středy. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Astur & Qanto leták online.

Astur & Qanto je síť velkoobchodů, která společně se supermarkety Qanto spadá pod mateřskou společnost Qanto. Firma byla založena v roce 1993. Ve stejném roce byl otevřen i první velkoobchod. První supermarket byl otevřen až v roce 1997 ve Svitavách. V současné době je otevřeno 29 maloobchodních prodejen, převážně ve východních Čechách, a šest velkoobchodů Astur & Qanto. Velkoobchodní pobočky najdeme ve Svitavách, Českých Budějovicích, Vrchlabí, Ostravě, Jeseníku a v Krnově.

Velkoobchod dodává zboží především do restaurací, hotelů, vývařoven, cateringovým službám, prodejcům potravin a do trafik po celé České republice. Astur & Qanto nabízí potraviny, nealkoholické a alkoholické nápoje, tabákové výrobky a drogerii. V supermarketech najdete bohatý sortiment potravin, čerstvé pečivo, kvalitní ovoce a zeleninu, chlazené výrobky, mražené zboží, alkoholické a nealkoholické nápoje, denní tisk, tabákové výrobky a další zboží jako drogerie nebo příslušenství do domácnosti. Obchody podporují lokální dodavatele.

Akční ceny produktů, převážně piva, vína, destilátů a nealkoholických nápojů, vždy najdete v aktuálním Astur & Qanto letáku. Leták pro velkoobchod platí vždy celý kalendářní měsíc a je k dostání na pobočkách nebo u obchodních zástupců firmy. Leták mimo akční nabídky obsahuje i soutěže o zajímavé ceny. Letáky platné pro supermarkety Qanto chodí do schránky východočeským domácnostem pravidelně jednou týdně. Akční nabídka platí vždy od čtvrtka do středy.

O popularitě společnosti Astur & Qanto svědčí i řada ocenění. Prodejny Qanto se několikrát umístily na předních příčkách v soutěži Prodejna roku v kategorii "food širokosortimentní". Kromě toho se firma umístila v Top 30 širokosortimentních obchodníků za rok 2011 časopisu Zboží&Prodej a společnosti Incoma GfK a dvakrát se také umístila v žebříčku 50 největších rodinných firem časopisu Forbes.

Podobné obchody jako Astur & Qanto s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Astur & Qanto.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se