Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Alza Premium: Jaké výhody získáte a kolik ušetříte?

Alza Premium: Jaké výhody získáte a kolik ušetříte?

Nakupujete rádi a pravidelně na Alza.cz nebo se k tomuto nákupu právě chystáte? Pak zbystřete svou pozornost. Alza pro vás totiž připravila balík zajímavých výhod v rámci speciálního věrnostního programu Alza Premium. Čtěte dál a zjistěte, jaké konkrétní výhody toto členství přináší.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Alza leták informace

Všechny platné Alza letáky na jednom místě! Alza leták pro tento i příští týden. Alza vydává tématické letáky, které mají různou dobu platnosit. V jednu chvíli platí více letáku, například na populární Black Friday, tak i na zboží jedné značky nebo leták odměna za vysvědčení. Na papírový leták se ovšem můžete vykašlat, protože u nás naleznete Alza leták online.

Alza je v České republice a na Slovensku jedním z největších obchodů s počítači a elektronikou. Historie společnosti se začala psát v roce 1994, kdy Aleš Zavoral založil společnost Alzasoft. V roce 1998 byla otevřena první prodejna a první verze e-shopu byla spuštěna v roce 2000. Od roku 2004 se pobočky Alzasoft začaly objevovat i na Slovensku. Na Alza.cz byla společnost přejmenována v roce 2006 a v roce 2007 se Alza přestěhovala do nových prostor v Holešovicích. Ve stejném roce společnost přišla s platebními automaty Alza PayBox, které urychlily nákup. Po roce 2008 jsme se mohli poprvé setkat s maskotem firmy - zeleným mimozemšťanem Alza, který dokonce získal první místo v anketě o nejotravnější reklamu. Společnost se také přejmenovala na Alza.cz, a. s. a otevřela pobočku v Brně.

V roce 2010 firma postavila logistický sklad v Horních Počernicích a otevřela prodejny v Jihlavě, Zlíně, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Olomouci, Českých Budějovicích a další prodejny v Praze. Toho roku také Alza získala 2. místo v soutěži Křišťálová lupa v kategorii Internetové obchodování. Roku 2011 bylo otevřeno dvanáct nových prodejen a Alza se stala vítěz ankety Shop roku v kategorii Cena kvality - obchodní domy. Roku 2016 se Alza dostala i do Maďarska, vydělala miliardu korun za týden nebo zavedla doručování o sobotách a nedělích. V roce 2017 firma spustila prodej elektromobilů, otevřela prodejnu v Rakousku, zavedla platbu Bitcoiny a pracovala na dalších projektech.

Sortiment internetového obchodu je opravdu rozmanitý. Najdete v něm elektromobily, příslušenství pro chytrou domácnost, notebooky a počítače, mobilní telefony, PC doplňky, příslušenství pro hráče, komponenty, televize, fotoaparáty, kamery, velké spotřebiče, věci do domácnost, hračky, ale i kosmetiku nebo parfémy. Aktuální akční ceny a Alza slevy najdete vždy v Alza letáku. Pro věrné zákazníky je připraven věrnostní program Alza Premium, kde mimo jiné můžete využít Alza dopravu zdarma.

Podobné obchody jako Alza s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Alza.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se