Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Deichmann leták informace

Všechny platné Deichmann letáky na jednom místě! Deichmann leták pro tento i příští týden. Deichmann vydává letáky několikrát do roka. Deichmann letáky platí většinou na období jaro/léto nebo podzim/zima. Letáky jsou tematicky stylizované podle ročního období.

Kromě letáků Deichmann nepravidelně vydává i magazín Shoe fashion. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Deichmann leták online.

Deichmann je jedním z předních evropských prodejců obuvi. V obchodech najdeme obuv pro dámy, muže i děti všech věkových kategorií. Historie společnosti Deichmann se začala psát už v roce 1913 v Essenu. V současné době najdeme ve světě více než 3 800 prodejen Deichmann, celkem ve 26 zemích. Na českém trhu je společnost od roku 2003.

Prodejny nabízí značky jako Elefanten, Gallus, Medicus, 5th Avenue, Adidas, Puma, Kappa, Performance, Catwalk, Fila, Venice, Borelli a vlastní značky Graceland - módní kolekce a Victory - sportovní obuv. Deichmann si potrpí na nejlepší poměr cena/kvalita. V České republice najdeme přes 95 prodejen Deichmann.

Dámy se mohou těšit na módní lodičky, kozačky, šněrovací obuv, holínky, kotníkovou obuv, domácí, outdoorovou obuv, tenisky, polobotky, mokasíny, baleríny, obuv na klínu, slip-on, sandále nebo pantofle. Pánové mohou vybírat z polobotek, bussiness obuvi, kotníkové obuvi, tenisek, outdoorové, otevřené nebo domácí obuvi. Pro děti je připravená kotníková obuv, tenisky, kozačky a sněhule, holinky, obuv na šněrování a suchý zip, pantoflí, sandálů, balerín a domácí obuvi.

Kromě obuvi na prodejnách najdeme i bohatý sortiment doplňků jako jsou prostředky na péči o obuv, kabelky, batohy,peněženky nebo šátky a šály, čepice nebo ponožky. Obuv a doplňky je možné nakupit i online v Deichmann e-shopu.

Akční ceny a trendy vždy najdeme v aktuálním Deichmann letáku, ten vychází několikrát do roka a je vždy tematicky specializovaný podle ročního období. Kromě letáků řetězec vydává i magazín Shoe Fashion, který je plný tipů, trendů, inspirace a novinek. Magazín si můžete zdarma vyzvednou na jakékoli prodejně. Nezapomeňte sledovat akční nabídky také v CCC letáku, Baťa letáku nebo Intersport letáku.

O popularitě společnosti svědčí i řada ocenění mezi které patří například Nejdůvěryhodnější značka roku 2017 v kategorii Prodejce obuvi nebo Obchod roku 2016, 2015 a 2014 s oděvy a obuví.

Podobné obchody jako DEICHMANN s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod DEICHMANN.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se