Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Baťa leták informace

Všechny platné Baťa letáky na jednom místě! Baťa obuv vydává letáky pravidelně každou sezónu a mají různou délku platnosti. Akční nabídky chodí do schránek všem členům Baťa klubu. S námi však členové být nemusíte, přinášíme vám speciální akce, slevy a výprodeje online. Prolistujte si Baťa nabídku na našich stránkách.

Společnost Baťa je největším prodejcem obuvi v České republice. Značka je známá po celém světě. Firma byla založena v roce 1894 ve Zlíně a její původní název byl A. & T. Baťa. Pouze Baťa se společnost nazývá až od roku 1931. Zakladatelem byli tři sourozenci Anna, Antonín a Tomáš Baťovi, rok po založení však společnost vedl už jen Tomáš Baťa, který v roce 1897 představil takzvané "baťovky", plátěnou obuv dostupnou i pro nižší vrstvu.

V současné době se po České republice nachází 62 Baťa poboček. Najdete je obvykle ve větších městech jako Praha, Plzeň, České Budějovice, Chomutově, Ústí nad Labem, Pardubicích, Prostějově nebo Opavě. Prodejny se často nacházejí v nákupních centrech.

Sortiment společnosti Baťa tvoří hlavně obuv všech druhů. Vyberou si dámy, pánové i děti. Nechybí také kvalitní kabelky a jiné doplňky jako peněženky, opasky, šály a šátky, čepice s klobouky, rukavice, ponožky, punčochové zboží, kravaty, produkty pro péči o obuv, tkaničky, stélky do bot nebo deštníky. Pokud chcete objednat zboží online přes Baťa e-shop a nevíte si rady, jak vybrat sobě či svým dětem tu správnou obuv, využijte průvodce nakupováním a nechte si poradit. Na Baťa prodejnách vám ochotně poradí odborný personál.

Mezi služby, které svým zákazníkům společnost Baťa přináší patří například doprava zdarma při nákupu na 499 korun. Samozřejmostí je také výměna nebo vrácení zboží až do 30 dnů od nákupu. Pro pravidelné zákazníky je připraven věrnostní program Baťa Klub, který s sebou přináší několik výhod. Členové se uvítacích bonus 200 bodů za registraci, dárek k narozeninám, různé klubové akce nebi dvojnásobek bodů za nákup dětské obuvi. Za každou utracenou korunu získáte jeden bod a při dosažení určitého počtu dostanete poukázku na slevu. Kromě toho členům klubu chodí do schránky Baťa leták s akční nabídkou a novinkami. Ti, co nepatříte do věrnostního programu, nezoufejte, u nás najdete Baťa leták online.

Podobné obchody jako Baťa s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Baťa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se