Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Alza Premium: Jaké výhody získáte a kolik ušetříte?

Alza Premium: Jaké výhody získáte a kolik ušetříte?

Nakupujete rádi a pravidelně na Alza.cz nebo se k tomuto nákupu právě chystáte? Pak zbystřete svou pozornost. Alza pro vás totiž připravila balík zajímavých výhod v rámci speciálního věrnostního programu Alza Premium. Čtěte dál a zjistěte, jaké konkrétní výhody toto členství přináší.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

CZC.cz leták informace

Všechny platné CZC.cz letáky a CZC.cz newslettery na jednom místě! CZC newsletter posílá několikrát týdně. V CZC.cz newsletteru najdeme slevy a akční nabídky elektroniky. Informace o nejnovějších akcích na vás čekají na těchto stránkách, přinášíme vám CZC newslettery a CZC leták online.

CZC neboli Czech Computer je internetový obchod, který se specializuje na prodej počítačů a elektroniky. Společnost byla založena v roce 1998 manželi Josefem a Ivonou Matějkovými. Firma působí pouze v České republice, centrálu má na Příbrami. CZC má v současné době po celé republice více než 60 poboček. Obchody najdeme v každém kraji. První verze internetového obchodu CZC.cz byla spuštěna na přelomu roku 1998 a 1999.

V sortimentu má společnost více než 40 000 druhů produktů jako mobilní telefony, tablety a příslušenství, počítače a notebooky, komponenty k počítačům, televize, video a audio příslušenství, příslušenství k počítačům, herní zařízení a hry, fotoaparáty, kamery, zařízení pro chytrou domácnost, chytré doplňky na sport, drony, hračky a další. Akční ceny zboží vždy najdete v aktuálním CZC letáku. Zájemcům také obchod pravidelně rozesílá na e-mail newsletter s akční nabídkou. Letáky a newslettery pro vás připravujeme na těchto stránkách.

Kromě zboží CZC nabízí i doplňkové služby jako je prodloužené záruka, záruka PLUS - rychlá oprava za zlomek ceny a jistota opravy nebo výměny zboží, prodej na splátky, pozáruční servis, sestavení počítače zdarma nebo servisní balíčky pro počítače.

Na internetové stránce obchodu najdeme různé produktové tipy, recenze a návody. CZC je jedničkou na trhu v oblasti informační technologie, takže pokud si nevíte ať už s výběrem nebo s čímkoli jiným rady, vyškolený personál vám rád poradí a pomůže.

O oblíbenosti obchodu svědčí i řada ocenění například Křišťálová lupa za rok 2006 a 2007 v kategorii e-shop roku, ShopRoku 2014, MasterCard Obchodník s elektronikou roku 2014 a 2015. CZC také podporuje neziskové organizace, sportovce nebo osoby, které se ocitly v nepříjemné životní situaci například Fond ohrožených dětí nebo lidi s vážným onemocněním.

Podobné obchody jako CZC.cz s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CZC.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se