Auto Kelly leták informace

Všechny platné Auto Kelly letáky na jednom místě! Auto Kelly vydává letáky pravidelně 1x měsíčně a jejich platnost je většinou čtyři týdny. U nás naleznete Auto Kelly leták online, ve kterém najdete široký sortiment náhradních dílů, autopříslušenství a dalších produktů pro auto a moto.

Auto Kelly je největší český prodejce náhradních dílu a příslušenství pro auto a moto. Firma byla založena v roce 1994 a kromě České republiky působí i na Slovensku a v Bulharsku. Od roku 2010 Auto Kelly spadá pod nadnárodní skupinu RHIAG Group.

Auto Kelly nabízí své produkty maloobchodním a velkoobchodním zákazníkům a kromě toho má firma na našem území svých přes sedmdesát poboček ve kterých najdeme autodíly a autopříslušenství od více než 450 značkových výrobců.

Na akční nabídku zboží se můžete těšit jednou měsíčně v Auto Kelly letáku. Auto Kelly akční leták nabízí nízké ceny produktů napříč celým sortimentem například olejů a maziv, náplní do chladičů a ostřikovačů, náplní do klimatizací, brzdových a hydraulických kapalin, autobaterií, žárovek, pojistek, stěračů, autoskel, topení, chlazení a klimatizací, povinné výbavy, elektra, doplňků do vozidel, autokosmetiky, autochemie, disků, kol, pneumatik, sněhových řetězů, heverů, náhradních dílů pro auta, skútry, motocykly, čtyřkolky, oblečení a chrániče na moto a dalšího příslušenství. Sledujte také OBI leták, Hornbach leták a Bauhaus leták.

Auto Kelly nabízí i náhradní díly na elektrokola, cyklistické oblečení a doplňky, příslušenství na kolo, ochranné pomůcky a prostředky, přípravky na mytí a čistění, broušení a leštění, vysavače, cestovní zavazadla na kempink, stany, spacáky, vařiče a grily a další výbavu pro kempování. Kromě toho v Auto Kelly zakoupíte i kancelářské potřeby, pracovní a sportovní oblečení a další. Zboží lze objednat na Auto Kelly e-shopu a vyzvednou si ho ve vybrané kamenné prodejně.

Kromě prodejen firma provozuje i Auto Kelly autoservis, kde se profesionálové postarají o opravy a údržbu vašeho automobilu, ať už je jakékoli značky. Auto Kelly pravidelně připravuje sezónní akce zaměřené právě na údržbu a opravu vašeho automobilu. Auto Kelly leták pro tento týden s aktuální akční nabídkou najdete na našich stránkách.

Podobné obchody jako Auto Kelly s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Auto Kelly.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se