Lidl sleva a slevové kupóny

Rádi nakupujete v supermarketech Lidl? Máme pro vás další důvod, proč se vám nákupy v Lidlu vyplatí – bohaté slevy a akce.
Zatím bez cashbacku, makáme na tom! Přejít do obchodu »
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Lidl - skvělá kvalita za nízkou cenu

Lidl prodává výrobky, které se vyznačují vysokou kvalitou a nízkou cenou. Tajemství tkví v tom, že sortiment Lidlu obsahuje až 90 % privátních značek, do kterých nemusí investovat peníze za marketing a může si přísně hlídat jejich složení a výrobu.

Lidl sleva – kde ji hledat?

Máme pro vás další TIP na výhodné nákupy v Lidlu. Každý týden nakoupíte stovky výrobků za zlevněnou cenu. Lidl slevy pravidelně mění. Chcete vědět, jaké zboží je právě ve slevě? Toto tajemství vám prozradí Lidl leták, který si můžete pohodlně přečíst v online podobě.

Lidl akce tento týden

Nákupy v Lidlu mají své kouzlo. Každý týden si pro vás Lidl připraví jinou akci v rámci svého tematického týdne. Levněji tak můžete získat zboží ze všech koutů světa.

Zajímá vás, kde hledat největší slevové bomby? Navštivte internetovou stránku Lidl eshop a mrkněte na Lidl akce týdne.

Německý maloobchodní řetězec Lidl si nás získal svou nabídkou. Tisíce chutných a kvalitních produktů za nízké ceny. K tomu se můžete těšit na tematické týdny, ve kterých nakoupíte spoustu netradičních potravin z různých koutů světa. No a v rámci akcí týdne nakoupíte i nespotřební zboží a praktické oblečení za pár kaček.

Lidl shop mění zažité nakupování. Na inovativních prodejnách Lidl se na vás prodavačka usměje a ráda vám se vším pomůže. Pryč jsou dlouhé fronty u pokladen. Je libo navíc nakupovat online? Navštivte Lidl eshop a nakupujte z pohodlí domova. Lidl prostě dbá o váš nejlepší nákupní zážitek.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo