Pro obchod rohlik.cz právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů SushiTime.cz nebo Pan Alfréd.

Sleva na další nákup pro členy věrnostního programu na Sushitime.cz

+ 3,5 % zpět z nákupu
   

Zaregistrujte se na Sushitime.cz a získejte mnoho výhod! Za každý online nákup získáte body, kterými můžete platit při nejbližší objednávce přes… více

Doprava zdarma nad 500 Kč u Pana Alfréda

+ 1,5 % zpět z nákupu

Nakupujte nápoje z celého světa u Pana Alfréda za více než 500 Kč a dopravu po Praze máte zdarma. více

O obchodu rohlik.cz

Už nemusíte každý týden do supermarketu plného lidí. Nakupujte jídlo online a ještě ušetříte. Rohlik.cz je český internetový obchod s potravinami, který byl založen v roce 2014. Je nejspolehlivějším obchodem v rozvozu potravin v Česku. Nechte si také dovézt nákup až domů.

Rohlik.cz: Jídlo s dovozem až před práh

V současnosti Rohlik.cz působí v sedmi českých městech. Nejdříve působil v Praze a Brně, v roce 2017 expandoval do Plzně, Liberce, Ústí nad Labem, Hradce Králové a Pardubic. Prodávané potraviny a jiné zboží si lze zakoupit na webu či přes mobilní aplikaci, poté si zboží zákazník nechá dovézt nebo si ho vyzvedne na odběrovém místě.

Rohlik.cz: Zrychlete nákup pomocí aplikace

Rohlik.cz spustil mobilní aplikaci, která je zdarma ke stažení pro Android, iOS. Aplikace díky vhodně zvolené grafice napomáhá lepší orientaci v menu. Oblíbené potraviny, můžete ukládat do složky oblíbené, takže příště už nemusíte dané zboží složitě vyhledávat.

Mobilní aplikace

Rohlik.cz stravenky

Že každému vyhovuje jiná platební metoda, to na Rohlíku dobře vědí. Proto se snaží nabídnout co největší výběr způsobů plateb na osobní nákup i rozvoz jídla. Jak tedy můžete platit? Platba v hotovosti je samozřejmostí. Při platbě v hotovosti využijte také potravinové stravenky všech typů v omezení maximálně pěti stravenek nebo do hodnoty 500 Kč. Platit je možné kartou online, kartou u kurýra nebo platbou přes Twisto. K platbě můžete využít také Rohlík kredity. Rohlík kredity jsou virtuální měnou Rohlíku, díky které si snižují cenu objednávky.

Kde všude Rohlik.cz rozváží?

Vyzkoušejte také další služby, které Rohlik.cz nabízí. Určitě nebudete litovat! Rohlik.cz rozváží ve většině velkých měst a v jejich blízkém okolí. Stačí zadat svoji adresu a ihned se na obrazovce objeví, zda na dané místo zaváží a jaké jsou zde ceny dopravy. Pokud vám nejde do systému zadat adresa, která je na mapě značena jako rozvozová, kontaktujte zákaznickou podporu.

Rozvoz rohlik-cz

Rohlik.cz recenze

Kvalitu a spolehlivost obchodu Rohlik.cz potvrzují také kladné recenze na tento obchod. Dovoz na čas, velký výběr chutných potravin, bezlepkové a bezlaktózové potraviny a čerstvé pečivo jsou ta nejsilnější pozitiva tohoto obchodu.


Spojte se s rohlikem.cz na sociálních sítích

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i na Slovensku, podívejte se na Tesco.
 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Polsku, podívejte se na Frisco.pl.

Podobné obchody

O rohlik.cz

Zapomeňte na těžké tašky, dlouhé řady nebo vzdychání nad žalostným stavem zeleniny. Ty nejkvalitnější a čerstvé potraviny si nechte dovézt až ke dveřím. Na Rohlik.cz si můžete vybrat z více než 12 000 položek. Řadu z nich běžný supermarket ani nezná.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod rohlik.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.