O obchodu Tesco

Na začátku byl jeden malý stánek, dnes působí ve 12 zemích a provozuje přes 6500 prodejen po celém světě. Řeč je o maloobchodním řetězci Tesco. V Česku Tesco provozuje přes 200 prodejen, takže se s ním setkáte opravdu na každém rohu. Nově v Tescu nakoupíte také online na itesco.cz.

Tesco: Každý den něco navíc

Maloobchodní řetězec Tesco působí v Česku už od roku 1996. V Tescu naleznete potraviny pouze ověřených a spolehlivých značek. Nakoupit můžete i cenově výhodné produkty označené privátní značkou Tesco Value. Pro ty, kteří si chtějí dopřát vyšší kvalitu je tu značka Tesco Finest.

tesco finest

Čerstvost a kvalita

Ať už se chystáte na velký rodinný nákup nebo si jen chcete koupit něco malého k svaniče, Tesco ručí nejvyšší kvalitou potravin i ostatních výrobků. Vybrat si můžete ze široké nabídky čerstvých potravin - zeleniny a ovoce, másla či mléka, nebo nebo masa a uzenin z masného pultu. Mimo to můžete vybírat z velkého množství značek piv či likérů.

Výhodné nákupy s Tesco clubcard

Když přijdete nakupovat do Tesca, u pokladny vždy uslyšíte otázku, zda máte kartu clubcard. K čemu taková karta vlastně slouží? Tesco clubcard je věrnostní karta obchodního řetězce Tesco, která vrací peníze za to, že nakupujete. Za každých utracených 10 Kč se na kartu připočítá 1 bod. Na jeden účet může sbírat body celá rodina. Jednou za 3 měsíce obdržíte pravidelné vyúčtování a v něm Clubcard poukázky na další nákupy a slevové kupony na produkty, které máte rádi.

tesco clubcard

Tesco otevírací doba a kontakt

V České republice najdete více než 200 prodejen Tesco. Na stránkách Tesco můžete najít tu svou v přehledném vyhledávači prodejen. U každé prodejny najdete její adresu, umístění na mapě a otevírací dobu. Otevírací doba se v různých městech liší. Nejčastěji jsou prodejny Tesco otevřeny v čase od 6:00 do 22:00. V menších městech může být otevírací doba zkrácena. V případě dotazů kontaktujte bezplatnou zákaznickou infolinku na telefonním čísle 800 222 555, která je k dispozici od pondělí do pátku v čase 8:00 až 20:00.

Mezi nejoblíbenější pobočky v Praze patří bezpochyby Tesco Eden nebo Tesco Letňany. Tyto pobočky jsou totiž zákazníkům otevřeny 24 hodin denně. V Brně mezi oblíbené prodejny s touto výjimečnou otevírací dobou patří Tesco Královo Pole.

Tesco leták: Nové akční nabídky každý týden

Využijte akční slevy, které obchod Tesco nabízí! Na Tipli.cz najdete všechny letáky Tesco na jednom místě. Nakupte kvalitní produkty jako jsou mléčné výrobky, čerstvou zeleninu a ovoce, nebo nepřeberné množství druhů piv. V aktuálním letáku Tesco najdete oblíbené produkty za výhodné ceny.

Tesco vydává letáky pravidelně jedenkrát týdně a platí většinou od středy do úterý. Tesco vydává samostatné letáky pro velké hypermarkety, malé hypermarkety a supermarkety. Kromě letáků Tesco nepravidelně vydává i tematické katalogy, které se vztahují k aktuálnímu období. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože na Tipli naleznete Tesco leták online. Podívejte se také na další letáky hypermarketů a supermarketů a nakupujte potraviny ještě výhodněji.

Online nákup a rozvoz potravin

Nakupování on-line je současný fenomén a jeho potenciál si uvědomuje i obchod Tesco. To je důvod, proč umožnil nakupovat potraviny i další sortiment na internetu. Nakoupit online můžete celkem více než 21 000 produktů. Na třetině území České republiky vám Tesco online doveze nákup až před práh.

Jak na on-line nákup potravin? Je to snadné! 

 1. Přejděte na webovou stránku Tesco
 2. Zaregistrujte se pomocí e-mailové adresy a vyplňte údaje o doručovací adrese
 3. Jednoduše a v pohodlí svého domova si vyberte z on-line nabídky potravin
 4. Až budete mít vybrané všechny položky, přejděte k pokladně
 5. Vyberte datum a čas doručení 
 6. Pokračujte k pokladně a zadejte kupon do políčka "slevový kód"
 7. Pokračujte k platební bráně, zadejte platební údaje a potvrďte platbu
 8. V posledním kroku obdržíte potvrzení objednávky
tesco delivery

Rozvoz i do vzdálenějších oblastí

Tesco nyní nabízí rozvoz nákupů i do vzdálenějších míst bydliště. Stačí si v on-line obchodě Tesco vybrat oblíbené potraviny, v objednávce vyplnit adresu a rezervovat čas dovozu. Cena dovozu se liší podle dne a času doručení.

Mimo to také Tesco nabízí službu Klikni a vyzvedni, ve které si vyberete z on-line nabídky produktů, v objednávce zvolíte nejbližší výdejní místo v obchodě Tesco a ve vybraný čas si jednoduše vyzvednete předem připravenou objednávku.

Tesco slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 150 Kč na nákup v obchodě iTesco.cz

26.03.2020 - Platí pouze pro vybrané oblasti rozvozu. E-kupón opravňuje zákazníka k využití slevy 150 Kč při…

Slevový kupon 150 Kč na první nákup v obchodě iTesco.cz

26.03.2020 - Platí pouze pro vybrané oblasti rozvozu. E-kupón opravňuje zákazníka k využití jednorázové slevy…

Slevový kupon 300 Kč na nákup v iTesco.cz

26.03.2020 - "Platí pouze pro vybrané oblasti rozvozu. E-kupón opravňuje zákazníka k využití slevy 300 Kč při…

Slevový kupon 300 Kč na produkty pro děti v iTesco.cz

26.03.2020 - Platí pouze pro vybrané oblasti rozvozu. E-kupón opravňuje zákazníka k využití slevy 300 Kč při…

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Tesco

Využijte při nákupu v obchodě Tesco slevový kupon na Tipli.cz!

Jak na uplatnění slevového kuponu v obchodě Tesco? Je to snadné! V následujícím přehledu naleznete jednoduchý návod, jak slevový kupon uplatnit.  

 1. Vyberte slevový kód, který chcete v obchodě Tesco uplatnit
 2. Přejděte na on-line obchod Tesco 
 3. Vyberte si ze široké nabídky produktů 
 4. Přejděte k pokladně, kde zvolíte adresu a čas doručení 
 5. Do políčka označeného "Slevový kód" vložte kupon
 6. Pokračujte k výběru způsobu platby a dokončete objednávku

Se slevovými kupony na Tipli.cz ušetříte za nákup vašich oblíbených potravin v obchodě Tesco a díky on-line nákupům tak šetříte váš čas i peníze.

O Tesco

Poslání obchodu Tesco zní: Přinášet zákazníkům každý den něco navíc. Jejich obchodní úkol je postaven na jednoduché misi – být číslem jedna pro zákazníky a pomoci jim vychutnat si lepší kvalitu. Prohlédněte si aktuální leták Tesco a nakupte oblíbené produkty v jedné z více než 200 prodejen Tesco po České republice. Nyní navíc za akční ceny!

V obchodě Tesco si vyberete ze široké nabídky kvalitních produktů, mezi které patří čerstvé pečivo, ovoce a zelenina, trvanlivé potraviny či velký výběr oblíbených značek piv.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Tesco.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.