Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Tesco

Tesco

nakup.itesco.cz/cs-CZ
Poslání obchodu Tesco zní: Přinášet zákazníkům každý den něco navíc. Tento byznys byl postaven na jednoduché misi – být číslem jedna pro zákazníky, pomoci jim vychutnat si lepší kvalitu a jednodušší způsob života. Užijte si i vy pohodlný nákup a navštivte jednu z více než 200 prodejen po celé České republice.

O obchodu Tesco

Na začátku byl jeden malý stánek, dnes působí ve 12 zemích a provozuje přes 6500 prodejen po celém světě. Řeč je o maloobchodním řetězci Tesco. V Česku Tesco provozuje přes 200 prodejen, takže se s ním setkáte opravdu na každém rohu. Nově v Tescu nakoupíte také online na itesco.cz.

Tesco: Každý den něco navíc

Maloobchodní řetězec Tesco působí v Česku už od roku 1996. V Tescu naleznete potraviny pouze ověřených a spolehlivých značek. Nakoupit můžete i cenově výhodné produkty označené privátní značkou Tesco Value. Pro ty, kteří si chtějí dopřát vyšší kvalitu je tu značka Tesco Finest.

Výhodné nákupy s Tesco clubcard

Když přijdete nakupovat do Tesca, u pokladny vždy uslyšíte otázku, zda máte kartu clubcard. K čemu takévá karta vlastně slouží? Clubcard je věrnostní karta obchodního řetězce Tesco, která vrací peníze za to, že nakupujete. Za každých utracených 10 Kč se na kartu připočítá 1 bod. Na jeden účet může sbírat body celá rodina. Jednou za 3 měsíce obdržíte pravidelné vyúčtování a v něm Clubcard poukázky na další nákupy a slevové kupony na produkty, které máte rádi.

Tesco otevírací doba a kontakt

V České republice najdete více než 200 prodejen Tesco. Na stránkách Tesco můžete najít tu svou v přehledném vyhledávači prodejen. U každé prodejny najdete její adresu, umístění na mapě a otevírací dobu. Otevírací doba se v různých městěch liší. Nejčastěji jsou prodejny Tesco otevřeny v čase od 6:00 do 22:00. V menších městech může být otevírací doba zkrácena. V případě dotazů kontaktujte bezplatnou zákaznickou infolinku na telefonním čísle 800 222 555, která je k dispozici od pondělí do pátku v čase 8:00 až 20:00.

Mezi nejoblíbenější pobočky v Praze patří bezpochyby Tesco Eden nebo Tesco Letňany. Tyto pobočky jsou totiž zákazníkům otevřeny 24 hodin denně. V Brně mezi oblíbené prodejny s touto vyjímečnou otevírací dobou patří Tesco Královo Pole.

Tesco leták: Nové akční nabídky každý týden

Všechny platné Tesco letáky najdete na Tipli na jednom místě! Tesco vydává letáky pravidelně jedenkrát týdně a platí většinou od středy do úterý. Tesco vydává samostatné letáky pro velké hypermarkety, malé hypermarkety a supermarkety. Kromě letáků Tesco nepravidelně vydává i tematické katalogy, které se vztahují k aktuálnímu období. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože na Tipli naleznete Tesco leták online. Podívejte se také na další letáky hypermarketů a supermarketů a nakupujte potraviny ještě výhodněji.

Online nákup a rozvoz potravin

Nakupování online je současný fenomén a jeho potenciál si uvědomuje i obchod Tesco. To je důvod, proč umožnil nakupovat potraviny i další sortiment na internetu. Nakoupit online můžete celkem více než 21 000 produktů. Na třetině území České republiky vám Tesco online doveze nákup až před práh.

Podobné obchody

Články

Lidl eshop: Nyní akční zboží i bez letáku

Vyhovuje vám obchodní řetězec Lidl? Neradi čekáte ve frontách a upřednostňujete klidný výběr...
16.11.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #46. týden: Levné mléko…

Chcete nakupovat za nejnižší ceny? Nenechte si utéct nabídku letáků tohoto týdne. Kde koupíte...
14.11.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #45. týden: Předvánoční…

Zajímá vás aktuální nabídka letáků oblíbených obchodů? Díky Tipli budete mít všechny akční ceny...
7.11.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1280 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo