BIO-DETOX sleva a slevové kupóny

Dejte sbohem všem toxinům a škůdcům ve vašem těle. S Bio-Detox to půjde jako "po másle". Navíc vám ukážeme tipy, kde začít a k tomu, jak ušetřit.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Slevy, slevové kupony Bio-Detox

V obchodě Bio-Detox si zákazníky hýčkají už od první objednávky. Mrkněte...

  • Pro nově registrované je připraven slevový kupon v hodnotě 100 Kč. Sleva platí při nákupu nad 1 000 Kč. Slevový kupon neplatí pro opakované registrování.
  • Při nákupu zboží nad 500 Kč získáváte dopravné zdarma.
  • Ke každé objednávce nad 1 000 Kč získáváte krásný dárek.
  • Sledujte Bio-Detox výprodej. Na vybrané produkty ušetříte až 30 %.
  • Mrkněte také na zvýhodněné akční balíčky.
  • S Tipli nákupem v obchodě Bio-Detox ušetříte. Proklikněte se na portálu Tipli do obchodu Bio-Detox a získejte 4 % z nákupu zpět.

Jak s Bio-Detox začít?

Na jaře se mluví hodně o detoxu, detoxikaci organismu. Určitě není špatné svoje tělo toxinů zbavit a to nejen na jaře! Určitě si projděte 10 potřebných věcí při detoxikaci organismu. Při objednávce v obchodě Bio-Detox narazíte v souvislosti s detoxikací organismu na Bio-Detox detoxikační náplasti nebo také na Bio-Detox mladý zelený ječmen. Např.Japonské detoxikační náplasti patří mezi nejúčinnější z nabídky.

Slyšeli jste už názvy jako "Matcha tea" nebo třeba "Chlorella"? To jsou jen dva názvy ze všech doplňků stravy, které stojí za to vyzkoušet. Japonský tradičně vyráběný Bio-Detox Matcha tea povzbuzuje tělo i mysl, pomáhá mj. uvolňovat svalové křeče, zklidňuje žaludek a střeva. Sladkovodní řasa Bio-Detox Chlorella je velmi oblíbený doplněk při detoxikaci, ale také např.při hubnutí. Seznamte se s účinky Chlorelly blíže.

V obchodě Bio-Detox nakoupíte i zdravou kosmetiku. Novinkou v sortimentu je Bio-Detox Kyselina Hyaluronová 3% koncentrát. O kyselině Hyaluronové je známo, že hydratuje a regeneruje pokožku, zmírňuje ekzém a má blahodárné účinky na stárnutí pokožky.

Dejte sbohem všem toxinům a škůdcům ve vašem těle. S Bio-Detox to půjde jako "po másle". Navíc vám ukážeme tipy, kde začít a k tomu, jak ušetřit.
Internetový obchod Bio-Detox píše svoje začátky v roce 2008, v prvopočátku se zájmem o čínskou medicínu a problematiku doplňků stravy. Značka Bio Detox vznikla v roce 2011. Celá společnost je vedena 4 zaměstnanci. Nízké provozní náklady tak umožňují poskytnout zákazníkům tu nejlepší možnou cenu. Všechny svoje dodavatele znají osobně a pravidelně je navštěvují. Máte tak jistotu nejlepšího servisu a kvality. Mottem obchodu Bio-Detox je, že je tu "Pro všechny, kterým zdraví není lhostejné".