Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

iherb.com slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 0,4 % na vše v obchodě iherb.com

Platí do 22.06.2021

 
   

Jistě souhlasíte s tím, že zdraví je to nejcennější, co máme. A proto bychom ho měli chránit za každou cenu a to všemi dostupnými prostředky. V.… více

O obchodu iherb.com

Společnost iHerb působí na trhu od roku 1996 a své produkty rozesílá z několika distribučních center v Kalifornii, Kentucky, Illinois a Pensylvánii. Je světovým lídrem v poskytování nejlepších přírodních produktů zákazníkům po celém světě. Na iHerb.com najdete vždy jen čerstvé a zaručené produkty pro zdraví.

iHerb.com: Zdraví především

Na stránkách iHerb.com naleznete více než 30 000 produktů od více než 1 200 známých značek. Tyto produkty možná najdete v běžném obchodě se zdravou výživou nebo v lékárně, avšak s podstatným rozdílem. Na iHerb jsou o 30 - 50 % nižší ceny. Žít zdravě nemusí nutně znamenat utrácet více. Přesvědčte se sami na iHerb.com. Prohlédněte si letáky pro zdraví a pečujte o své tělo tak, jak si zaslouží.

iHerb recenze

Na rozdíl od mnoha maloobchodníků, kteří zobrazují recenze třetích stran, jsou všechny recenze tohoto obchodu napsány přímo zákazníky iHerb. Chcete-li totiž napsat recenzi, musíte nejprve objednat produkty péče o tělo od společnosti iHerb. Tím je zaručeno, že máte přístup k upřímným recenzím opravdových zákazníků. A to umožňuje chytřejší nákupní rozhodnutí.

S Tipli máte i produkty pro zdraví ještě levněji

Nakupujte s portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. V obchodě iHerb tak můžete ušetřit až 5 %.

 • Podobný eshop Herbatica.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z iHerb.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze iherb.com

5.0

Bea

25.07.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O iherb.com

Jistě souhlasíte s tím, že zdraví je to nejcennější, co máme. A proto bychom ho měli chránit za každou cenu a to všemi dostupnými prostředky. V internetovém obchodě iHerb.com poradí, jak na to. Najdete zde tisíce produktů v biokvalitě, které se šetrně postarají o každý kousek vašeho těla a všechny zdravotní obtíže, které vás trápí.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu 0,4 %
Ostatní značky 2,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 0,4 % zpět z ceny nákupu v obchodě iherb.com?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.