iherb.com

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

iherb.com slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 0,4 % na vše v obchodě iherb.com

Platí do 28.09.2021

 
   

Jistě všichni souhlasíme s tím, že zdraví je to nejcennější, co máme. Proto bychom ho měli chránit za každou cenu, a to všemi dostupnými...

O obchodu iherb.com

Společnost iHerb působí na trhu od roku 1996 a své produkty rozesílá z několika distribučních center v Kalifornii, Kentucky, Illinois a Pensylvánii. Je světovým lídrem v poskytování nejlepších přírodních produktů zákazníkům po celém světě. Na iHerb.com najdete vždy jen čerstvé a zaručené produkty pro péči o vaše zdraví.

Obrázek

iHerb.com: Zdraví především

Na stránkách iHerb.com naleznete více než 30 000 produktů od více než 1 200 známých značek. Tyto produkty možná najdete v běžném obchodě se zdravou výživou nebo v lékárně, avšak s podstatným rozdílem. Na iHerb jsou o 30–50 % nižší ceny. Žít zdravě nemusí nutně znamenat utrácet více. Přesvědčte se sami na iHerb.com. Prohlédněte si letáky pro zdraví a pečujte o své tělo tak, jak si zaslouží.

iHerb recenze

Na rozdíl od mnoha maloobchodníků, kteří zobrazují recenze třetích stran, jsou všechny recenze tohoto obchodu napsány přímo zákazníky iHerb. Chcete-li totiž napsat recenzi, musíte nejprve objednat produkty péče o tělo od společnosti iHerb. Tím je zaručeno, že máte přístup k upřímným recenzím opravdových zákazníků, což umožňuje chytřejší nákupní rozhodnutí.

S Tipli máte i produkty pro zdraví ještě levněji

Nakupujte s portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu.

 • Podobný e-shop Herbatica.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z iHerb.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na iherb.com

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a iHerb sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu iHerb uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon iHerb. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu iHerb. V pravé části stránky najdete kolonku s nápisem „Apply promo code“, do které vložte zkopírovaný slevový kód iHerb. Následně potvrďte tlačítkem „Apply“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Ladybio.cz, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze iherb.com

5.0

Bea

25.07.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O iherb.com

Jistě všichni souhlasíme s tím, že zdraví je to nejcennější, co máme. Proto bychom ho měli chránit za každou cenu, a to všemi dostupnými prostředky. V internetovém obchodě iHerb.com poradí, jak na to. Najdete zde tisíce produktů v biokvalitě, které se šetrně postarají o každý kousek vašeho těla a všechny zdravotní obtíže, které vás trápí.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu 0,4 %
Ostatní značky 2,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 0,4 % zpět z ceny nákupu v obchodě iherb.com?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.