Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

KetoFit.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 12,5 % na vše v obchodě KetoFit.cz

Platí do 06.03.2021

 
   

Chcete zhubnout, ale vaše úsilí stále přichází vniveč? Vyzkoušejte Ketofit ketodietu a získáte vysněnou postavu snadno, rychle a... více

Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč na KetoFit

Platí do 31.03.2021

+ 12,5 % zpět z nákupu

Při nákupu na KetoFit lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v… více

O obchodu KetoFit.cz

Chcete zhubnout, ale vaše úsilí stále přichází vniveč? Vyzkoušejte Ketofit ketodietu a získáte vysněnou postavu snadno, rychle a bez stresů. Ketofit ketodieta je vyvinuta přímo pro ženské tělo, takže bere ohled na funkci ženského těla a obsahuje vitamíny a prvky, které potřebujete každý den. Zároveň chrání vaše zdraví a krásu.

Ketofit - žádná hladovka, žádné počítání kalorií

Nebaví vás už pořád stále a stále hubnout bez žádného efektu? Je na čase vyzkoušet Ketofit ketodietu (proteinová dieta)! Ketofit vám připraví jídelníček přesně na míru. Hlavní výhodou je, že si nemusíte jídlo předpřipravovat, vážit, hledat ani vařit. To všechno za vás udělá KetoFit. Vy budete jíst 5 denně Ketofit jídla s kterými se vám konečně podaří shodit na váze. Jídlo je jednou za 3 hodiny.

Jak funguje Ketofit ketodieta?

Dieta je na principu snížení přísunu sacharidů. Netrpíte pocitem hladu a hubnutí půjde snáz díky tomu, že se obrátí režim z ukládání tuku na spalování tuku. Pokud s touto dietou začínáte, KetoFit doporučuje jejich balíček, kde máte jídlo na 2, 3 nebo 4 týdny. A co budete po celou dobu jíst? Proteinové kaše, polévky, omelety, koktejly a chuťovky.

Ketofit diskuze: pro koho je dieta určena?

Ženské tělo má jiné požadavky než to mužské. Proto je tato dieta vytvořená přímo pro ženy, kterým je v rozmezí 18-66 let a které chtějí snížit svou váhu, žít zdravě, zhubnout po porodu, nebo pro vytížené, které nemají čas na sport. Chtěli byste znát nějaké KetoFit recenze? Internet je jich plný, zkuste nějaké omrknout a sami se dozvíte, jaké zkušenosti s dietou mají ženy jako jste vy.

I dieta může být levnější => díky cashbacku

Ano, díky cashbacku od Tipli, může být vaše hubnutí levnější. KetoFit má na Tipli cashback, takže jestli si budete KetoFit balíček, nebo cokoliv objednávat, určitě k tomu využijte cashback. Chtěli byste ušetřit ještě o trochu více? Sledujte KetoFit slevy, které pro vás Tipli hledá.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na eFitness.sk
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep FitPatrol.pl

KetoFit.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 10 % na balíček Výletník na KetoFit.cz

31.05.2020 - + doprava zdarma

Podobné obchody

Recenze KetoFit.cz

5.0

Marta V.

22.02.2021 5.0

Ano zboží došlo v pořádku jsem spokojená

Jaroslav P.

25.01.2021 5.0

Zakoupené zboží v tomto internetovém obchodě dorazilo v perfektním stavu, důkladně zabaleno, v nejkratší možném doručovacím čase. Naprostá spokojenost jak s výrobkem tak i s dodavatelem, obchodem. Všem jen mohu doporučit!

Kamča

12.02.2019 5.0

Rychlost a spokojenost..

Božena D.

10.05.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O KetoFit.cz

Chcete zhubnout, ale vaše úsilí stále přichází vniveč? Vyzkoušejte Ketofit ketodietu a získáte vysněnou postavu snadno, rychle a bez stresů. Ketofit ketodieta je vyvinuta přímo pro ženské tělo, takže bere ohled na funkci ženského těla a obsahuje vitamíny a prvky, které potřebujete každý den. Zároveň chrání vaše zdraví a krásu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  12,5 %
Nový zákazník 12,5 %
Stávající zákazník 0 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě KetoFit.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.