Obchody / Služby / Banka CREDITAS O Banka CREDITAS -

Banka CREDITAS

O obchodu Banka CREDITAS

Historie banky sahá až do roku 1996. Tehdy vznikla 1. třebíčská záložna "spořitelní a úvěrní držstvo". Finanční služby tak byly využívány především zákazníky v oblasti Třebíče. Roku 2010 se začala záložna masivně rozvíjet a transformovat. Plán byl rozšířit záložnu na finanční instituci, která měla působit celorepublikově. Právě proto došlo na změnu jména na Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo. Také se přesunula centrála z Třebíče do Olomouce. V říjnu 2016 byla instituci udělena bankovní licence a tak 1. ledna 2017 na trh vstoupila nová banka - Banka CREDITAS.

Creditas spořící účet

Se spořícím účtem Creditas máte své peníze kdykoliv k dispozici.. Vklad do 750 tisíc je úročen sazbou 0,8 %. Je-li ovšem vklad vyšší, je částka od hranice 750 tisíc Kč úročena sazbou 1,1 %. Výše vkladu není nijak omezena. Na webových stránkách Banka CREDITAS nabízí zdarma kalkulačku, se kterou si klient lehce spočítá, jakou částku včetně úroků naspoří. Spořící účet u banky lze rychle založit za pár minut i online.

Creditas hypotéka

Název produktu, pod kterým banka hypotéku poskytuje je Úvěr na bydlení. Banka zákazníkovi nabízí výhody jako úroky od 4,9 % ročně nebo zvýšenou věkovou hranici (až do 65 let věku klienta). Úvěr v minimální výši 50 000 Kč klient může splácet až 20 let tak, aby rodinný rozpočet nebyl vytížen vysokými splátkami. Má-li zákazník vážný zájem nebo dotazy ohledně hypotéky, může si domluvit hovor. Stačí pouze uvést jméno a telefonní číslo a z banky klienta kontaktuje poradce a zodpoví všechny dotazy ohledně produktu.

Produkty Creditas

 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Založ.ma.
 • Podobny sklep ING Bank Śląski mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Banka CREDITAS

Banka CREDITAS, známá dříve jako Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo dvacet let působila jako spořitelní družstvo. Postupně získala pozici největší tuzemské záložny.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Banka CREDITAS.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se