Pro obchod Banka CREDITAS právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů Dr.Max, pojisteni.cz nebo mBank.

Doprava zdarma nad 999 Kč na Dr. Max

+ 5 % zpět z nákupu

Nakupte v lékárně Dr. Max za více než 999 Kč a poštovné máte zdarma. více

Sleva až 50 % na cestovní pojištění na Pojisteni.cz

+ 25 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line pojištění léčebných výloh při svých cestách po ČR i do zahraničí a můžete získat slevu až 50 %! Cestujte bez obav. více

2 % zpět z plateb v zahraničí s mBank

+ 325  zpět z nákupu
   

Zažádejte si o mKreditku Plus - kreditní kartu, která vás odmění. Při platbě v zahraničí tak získáte 2 % zpět a 0,5 % z ostatních plateb na… více

O obchodu Banka CREDITAS

Historie banky sahá až do roku 1996. Tehdy vznikla 1. třebíčská záložna "spořitelní a úvěrní držstvo". Finanční služby tak byly využívány především zákazníky v oblasti Třebíče. Roku 2010 se začala záložna masivně rozvíjet a transformovat. Plán byl rozšířit záložnu na finanční instituci, která měla působit celorepublikově. Právě proto došlo na změnu jména na Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo. Také se přesunula centrála z Třebíče do Olomouce. V říjnu 2016 byla instituci udělena bankovní licence a tak 1. ledna 2017 na trh vstoupila nová banka - Banka CREDITAS.

Creditas spořící účet

Se spořícím účtem Creditas máte své peníze kdykoliv k dispozici.. Vklad do 750 tisíc je úročen sazbou 0,8 %. Je-li ovšem vklad vyšší, je částka od hranice 750 tisíc Kč úročena sazbou 1,1 %. Výše vkladu není nijak omezena. Na webových stránkách Banka CREDITAS nabízí zdarma kalkulačku, se kterou si klient lehce spočítá, jakou částku včetně úroků naspoří. Spořící účet u banky lze rychle založit za pár minut i online.

Creditas hypotéka

Název produktu, pod kterým banka hypotéku poskytuje je Úvěr na bydlení. Banka zákazníkovi nabízí výhody jako úroky od 4,9 % ročně nebo zvýšenou věkovou hranici (až do 65 let věku klienta). Úvěr v minimální výši 50 000 Kč klient může splácet až 20 let tak, aby rodinný rozpočet nebyl vytížen vysokými splátkami. Má-li zákazník vážný zájem nebo dotazy ohledně hypotéky, může si domluvit hovor. Stačí pouze uvést jméno a telefonní číslo a z banky klienta kontaktuje poradce a zodpoví všechny dotazy ohledně produktu.

Produkty Creditas

 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Založ.ma.
 • Podobny sklep ING Bank Śląski mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Banka CREDITAS

Banka CREDITAS, známá dříve jako Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo dvacet let působila jako spořitelní družstvo. Postupně získala pozici největší tuzemské záložny.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Banka CREDITAS.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.