mBank
Nejvyužívanější bankovní služby zdarma a vše vedené z pohodlí mobilního telefonu a internetového bankovnictví? To není sen – to je mBank. O čemkoli se můžete poradit na pobočkách, ale kvůli vedení svého účtu chodit přece nikam nepotřebujete, že? mBank byla u nás první bankou zaměřenou na flexibilitu a pokrokový a vstřícný přístup ke svým zákazníkům – a tento přístup si udržuje dodnes.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Martina Jarošová Všechno funguje skvěle. Taky jsem měla technický problém a nepřipsaly se mi…
Alexandra Kostková AHOJ VŠICHNI, jsem takový nevěřící Tomáš, ale i přesto jsem si zkusila objednat…

O obchodu mBank

Nejvyužívanější bankovní služby zdarma a vše vedené z pohodlí mobilního telefonu a internetového bankovnictví? To není sen – to je mBank. O čemkoli se můžete poradit na pobočkách, ale kvůli vedení svého účtu chodit přece nikam nepotřebujete, že? mBank byla u nás první bankou zaměřenou na flexibilitu a pokrokový a vstřícný přístup ke svým zákazníkům – a tento přístup si udržuje dodnes.

mBank - internetová banka pro každého

Internetová banka mBank u nás funguje od roku 2007 coby součást bankovní skupiny Commerzbank. Ve Střední Evropě se řadí k naprostým špičkám, o čemž svědčí i řada jejích ocenění.

Hledáte mBank recenze? Podívejte se, jak banku hodnotí uživatelé Tipli. Není divu, že dnes je u mBank více než 630 tisíc klientů a další stále přibývají.

KÓD: mBank má kód banky 6210.

mBank přihlášení k účtu z pohodlí domova

Běžné i spořící účty, půjčka, hypotéka, pojištění - zákazníci mBank obsluhují svůj účet pohodlně z domova přes telefonické a mBank internetové bankovnictví. mBank pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky. A právě díky tomuto modelu může mBank nabídnout svým klientům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma.

Osobní účet mKonto si zamiluje každý

Osobní účet mKonto vám přináší maximální pohodlí a jednoduché ovládání účtu. To vše bez poplatků. Jeho zřízení zvládnete na mBank online a stejně jako vedení účtu, tak i jeho založení je zcela zdarma.

S mBank vybíráte zadarmo ze všech bankomatů v ČR i zahraničí. Stačí si vybrat alespoň 1 500 Kč a nemusíte řešit, jaké logo je na bankomatu.

Díky své popularitě a výhodnosti se osobní účet mKonto stal vítězem Ceny veřejnosti v soutěži Zlatá koruna. Zároveň mBank nabízí i speciální účty pro mladé nebo mKonto Bussiness pro podnikatele.

Převeďte si svou půjčku do mBank

Přenést půjčku do mBank se vyplatí. Se vším vám mBank pomůže a ještě vám sníží úrok až o 2 % p. a. To vše bez zbytečných dokladů nebo dalších poplatků.

V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte obrátit na jejich zákaznickou podporu, kde vám ochotně poradí. Kromě toho můžete sledovat jejich blog, kde se dočtěte zajímavosti a novinky nejen z mBank.

Podobné obchody

Recenze mBank

Petra Šedivá 13.07.2017

Změnu banky jsem plánovala dlouhodobě, potom co mi vypršel studentský účet. Na účet od mBank jsem narazila když jsem si procházela obchody na Tipli a nalákalo mě 90 Kč zpět. Výhoda mBank je, že nemá skoro žádné poplatky a všechno si můžu zařídit z pohodlí domova.

Články

Tip, kde koupit fotoknihy z vlastních fotografii levně

Víme, kde koupíte fotoknihu levně! Fotodárky jsou fenoménem posledních pár let. Neplaťte ale více...
1.1.2018 Zobrazit článek

Spořicí účet má každý druhý Čech. Nízkým úrokům pod 1…

Úroky na spořicích účtech jsou velmi nízké, přesto patří spořicí účty mezi nejoblíbenější spořicí...
22.12.2017 Zobrazit článek

Znáte mBank a její skvělé internetové bankovnictví?

Zanevřeli jste na svou starou banku? To ještě není důvod začít schovávat peníze do matrace....
5.12.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Jedná se o jednorázovou odměnu za založení nového účtu.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1023 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.