mBank

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

mBank slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 325 Kč na vše v obchodě mBank

Platí do 08.12.2021

 
   

Nejvyužívanější bankovní služby zdarma a vše vedené z pohodlí mobilního telefonu a internetového bankovnictví? To není sen – to...

O obchodu mBank

Nejvyužívanějšíbankovní služby zdarmaa vše vedené z pohodlí mobilního telefonu a internetového bankovnictví? To není sen – to jemBank. O čemkoli se můžete poradit na pobočkách, ale kvůli vedení svého účtu chodit přece nikam nepotřebujete, že? mBank byla u nás prvníbankouzaměřenou na flexibilitu a pokrokový avstřícný přístupke svým zákazníkům – a tento přístup si udržuje dodnes.

mBank - internetová banka pro každého

Internetová banka mBanku nás funguje od roku 2007 coby součást bankovní skupiny Commerzbank. Ve Střední Evropě se řadí k naprostým špičkám, o čemž svědčí i řada jejích ocenění.

HledátemBank recenze? Podívejte se, jak banku hodnotí uživatelé Tipli. Není divu, že dnes je u mBankvíce než 630 tisíc klientůa další stále přibývají.

KÓD: mBank mákód banky 6210.

mBank internetové bankovnictví

Běžné i spořící účty, půjčka, hypotéka, pojištění - zákazníci mBank obsluhují svůj účetpohodlně z domovapřes telefonické a mBank internetové bankovnictví.

TIP: Přemýšlíte o zřízení mBank účtu? Přečtěte si naše tipy, jak namBank internetové bankovnictví.

mBank pobočkyslouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky. A právě díky tomuto modelu může mBank nabídnout svým klientůmnejvyužívanější bankovní službyzcela zdarma.

Osobní účet mKonto si zamiluje každý

Osobní účet mKonto vám přinášímaximální pohodlía jednoduché ovládání účtu. To všebez poplatků. Jeho zřízení zvládnete na mBank online a stejně jako vedení účtu, tak i jeho založení je zcela zdarma.

S mBank vybíráte zadarmo ze všechbankomatův ČR i zahraničí. Stačí si vybrat alespoň 1 500 Kč a nemusíte řešit, jaké logo je na bankomatu.

Díky své popularitě a výhodnosti se osobní účet mKonto stalvítězem Ceny veřejnostiv soutěži Zlatá koruna. Zároveň mBank nabízí i speciálnífinančníúčty pro mladé nebo mKonto Bussiness pro podnikatele.

Převeďte si svou půjčku do mBank

Přenést půjčku do mBank se vyplatí. Se vším vám mBank pomůže a ještě vámsníží úrok až o 2 % p. a. To vše bez zbytečných dokladů nebo dalších poplatků.

V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte obrátit na jejich zákaznickou podporu, kde vámochotně poradí. Kromě toho můžete sledovat jejich blog, kde se dočtěte zajímavosti anovinky nejen z mBank.

Základní produkty mBank:

 • půjčka
 • běžný účet
 • spořící účet
 • kreditní karty

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze mBank

5.0

Marta Š.

19.01.2021 5.0

:) potěšilo

Helena K.

22.05.2018 5.0

Velice spokojená.

Petra Š.

13.07.2017 5.0

Změnu banky jsem plánovala dlouhodobě, potom co mi vypršel studentský účet. Na účet od mBank jsem narazila když jsem si procházela obchody na Tipli a nalákalo mě 90 Kč zpět. Výhoda mBank je, že nemá skoro žádné poplatky a všechno si můžu zařídit z pohodlí domova.

František V.

13.04.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O mBank

Nejvyužívanější bankovní služby zdarma a vše vedené z pohodlí mobilního telefonu a internetového bankovnictví? To není sen – to je mBank. O čemkoli se můžete poradit na pobočkách, ale kvůli vedení svého účtu chodit přece nikam nepotřebujete, že? mBank byla u nás první bankou zaměřenou na flexibilitu a pokrokový a vstřícný přístup ke svým zákazníkům – a tento přístup si udržuje dodnes.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Jedná se o jednorázovou odměnu za založení účtu. Cashback získáte po kompletním ověření účtu (tj. po podpisu smlouvy), bez ověření účtu je odměna připsána ve výši 0 Kč.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  325 
Účet pro děti a mladé 175 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  325  zpět z ceny nákupu v obchodě mBank?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.