Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Humanic leták informace

Všechny platné Humanic letáky na jednom místě! Humanic leták pro tento i příští týden. Humanicrozesílá letáky pravidelně 4x ročně do schránek všude, kde má prodejny. Humanic letáky platí většinou na aktuální tři měsíce. Letáky jsou tematicky stylizované podle ročního období. Na papírový leták můžete zapomenout, protože u nás naleznete Humanic leták online.

Rakouská firma Humanic patří mateřské společnosti Leder und Schuh. Skupina patří k největším obuvnickým společnostem v Evropě. Historie společnosti se začala psát už v roce 1872 ve Štýrském Hradci. Nyní Leder und Schuh mimo Humanic provozuje i Shoe4you a Stiefelkönig. Humanic byl založen v roce 1907 pod názvem American Shoe House Humanic a až do roku 1991 působil pouze v Rakousku.

První česká prodejna Humanic byla otevřena v Brně v roce 1992. Nyní má v Česku řetězec 26 obchodů. Kromě Rakouska a České republiky obchody najdeme například v Německu, Maďarsku, na Slovensku, Slovinsku, v Chorvatsku, Rumunsku, Švýcarsku nebo v Bulharsku. Celkem je otevřeno více než 150 prodejen.

Humanic nabízí módní obuv pro ženy, muže i děti a doplňkový sortiment. V obchodech najdeme lodičky, kozačky, kotníkovou obuv, baleríny, nazouvací boty, obuv na platformě, domácí obuv, pantofle, sandály, plátěnky, polobotky, tenisky, šněrovací obuv, sněhule a další. Vybírat můžete ze známých značek jako Converse, Adidas, Nike, Tommy Hilfinger nebo z privátních značek Kate Gray, OMG!, Alisha, Lazzarini, U&ME a dalších. Kromě obuvi v prodejnách Humanic pořídíte i doplňky jako batohy, kabelky, peněženky, opasky, šály, punčocháče a ponožky.

Mimo kamenné prodejny můžete zboží najít i online na Humanic e-shopu. Internetový obchod byl spuštěn na konci roku 2017 a nabízí více než 3 000 položek. Na e-shopu najdete i speciální zboží, která je možné zakoupit pouze online. Produkty jsou označeny štítkem Exkluzivně online.

Aktuální akční leták Humanic pro tento týden a aktuální katalog pro vás připravujeme na této stránce. Nikdy vám tak neutečou žádné slevy ani speciální nabídky. Většina prodejen má otevírací dobu ve všední dny od 9:00 do 18:00, výjimkou jsou obchody v nákupních centrech, které mají otevřeno až do 21:00 i o víkendech.

Podobné obchody jako Humanic s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 4,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Humanic?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se