Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Fotolab leták informace

Všechny platné Fotolab letáky na jednom místě! Fotolab vydává letáky pravidelně jednou měsíčně a jejich planost je většinou celý kalendářní měsíc. Leták si můžete vyzvednou osobně na prodejně nebo si ho zdarma online prolistovat na našich stránkách. S námi vám žádná akce neunikne!

Fotolab je jednom z nejznámějších nejstarších společností na českém trhu v oblasti fototechniky. Firma od roku 2002 spadá pod německou společnost CEWE Color, která byla založena v roce 1961. CEWE Color je největší výrobce fotografií v Evropě a USA. Fotolab se specializuje především na foto služby, ať už vyhotovení průkazových fotografií, foto dárky nebo CEWE fotoknihy.

Po české republice najdeme padesát Fotolab prodejen. Na prodejnách najdete široký sortiment fototechniky a příslušenství. Zboží lze zakoupit i ve Fotolop e-shopu. Můžete si zde nechat vyvolat analogové a digitální fotografie, vytvořit fotosety, samolepky, magnetické fotografie, naskenovat fotografie, přenést videokazety a filmy na DVD nebo vytvořit originální dárky z fotografií jako kalendáře, fotoobrazy, kryty na mobil, hrnečky, polštářky, trička, zástěry, tašky, dekorace, puzzle, plyšáky, pexesa, hrací karty, kasičky, podložky pod myš, sešity, pohledy, přání a další.

Velmi oblíbeným dárkem je CEWE fotokniha, kterou si můžete vytvořit podle svých představ. Kromě toho Fotolab nabízí i fotoaparáty a příslušenství nebo kamery a drony. Firma také pořádá různé fotokurzy, které vám pomohou s nastavením fotoaparátu, jak fotit nebo jak editovat fotografie.

Na každé prodejně Fotolab také najdete červený automat, který vám vytiskne fotografie na počkání. Stejný Fotolab automat najdete i například v drogeriích DM. Pokud potřebuje průkazovou fotografii, navštivte také prodejny Fotolab, kde vás fotograf vyfotí a během chvíle odcházíte se sadou fotek na průkaz.

Pokud vás zajímá aktuální akční nabídka obchodu, prolistujte si Fotolab leták, který najdete na našich stránkách. O oblíbenosti obchodu svědčí ocenění Heureky Ověřeno zákazníky, které Fotolab získal díky spokojenosti zákazníků.

Podobné obchody jako Fotolab s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Fotolab.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se