Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Comfor leták informace

Všechny platné Comfor letáky na jednom místě! Comfor leták pro tento i příští týden. Comfor vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Comfor letáky platí většinou celý kalendářní měsíc. V letáku najdete akční ceny počítačů, notebooků a příslušenství. S papírovým letákem už nemusíme zatěžovat životní prostředí, u nás naleznete Comfor leták online.

Comfor je síť prodejen s výpočetní technikou. Na českém trhu se historie společnosti Comfor Stores začala psát v roce 1992. Firma nabízí nejmodernější IT techniku, profesionální služby a odborné poradenství a servis. Na našem území najdeme více než 180 prodejen Comfor, které jsou rozmístěny po celé České republice, především ve velkých nákupních centrech. Comfor elektro najdeme například v Praze, Plzni, v Mostě, Benešově, v Písku, v Chomutově, Brně, Mělníku, Rychnově nad Kněžnou, Děčíně, v Ústí nad Labem, v Prostějově, Kroměříži, Turnově, Trutnově, v Novém Městě na Moravě, Jindřichově Hradci, v českých Budějovicích, Klatovech a v dalších městech.

Sortiment prodejen a e-shopu Comfor nabízí chytré a klasické telefony, tablety, chytré hodinky, příslušenství pro zdraví a fitness, stolní počítače, notebooky, počítačové komponenty a příslušenství, tiskárny, skenery, přenosné paměti, projektory, Xbox, Playstation, televize, fotoaparáty, videokamery, audio, baterie a nabíječky baterií, drony, elektronické čtečky knih, domácí zabezpečení, meteorologické stanice, produkty pro chytrou domácnost a další. Na pravidelné akční ceny zboží upozorňuje akční leták Comfor, který si můžete prolistovat na těchto stránkách.

Comfor elektro nabízí zboží známých značek jako nepříklad Apple, Acer, Asus, AVG, Canon, Cisco, Dell, DigiMax, Eset, Fujitsu, Honor, HTC, Huawei, Intel, Kindle, Lenovo, LG, Microsoft, Nikon, Philips, Samsung, SanDisk, Sony, TP-Link nebo Xbox.

Kromě zboží můžete využít i Comfor služby. Proškolený personál se postará o přesun dat ze starého počítače do nového, o zrychlení počítače nebo o zprovoznění PC. Comfor nabízí i nákup na splátky, pojištění proti náhodnému poškození nebo odcizení výrobku nebo prodlouženou záruku pro notebooky, stolní počítače a tablety až na pět let.

Podobné obchody jako Comfor s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Comfor.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se