Nabídka půjček

Pronto Půjčka od 10000 Kč do 100000 Kč Mám zájem

Pronto Credit

Česká finanční společnost Pronto Credit nabízí peníze do 48 hodin a možnost pravidelných měsíční splátek. Jejich půjčka je pro všechny, kteří potřebují peníze rychle, ale nemohou nebo nechtějí je rychle splácet. Společnost má sídlo v Praze.

Podobné firmy

Pronto Credit

Pronto Credit s. r. o. je česká firma založená v roce 2007. Jde o nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů, která se zaměřuje na poskytování půjček po internetu.

Pronto půjčka – peníze do 48 hodin

Abyste mohli o Pronto půjčku požádat, nebo vůbec zjistili úrokovou sazbu, musíte se zaregistrovat na webových stránkách společnosti. Způsobe, jak se tomu vyhnout, je využít náš srovnávač půjček. Navíc vám poradíme, zda není u jiného poskytovatele půjčka levnější.

Po schválení Pronto půjčky dostanete peníze do 48 hodin na účet. Půjčit si můžete až 100 000 Kč, které lze použít na cokoliv, jde totiž o bezúčelový úvěr.

Příklad Pronto půjčky

  • Půjčka: 10 000 Kč
  • Doba splatnosti: 12 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
  • Měsíční splátka: 965 Kč
  • Celkem zaplatíte: 11 580 Kč
  • RPSN: 31,85 %

Zbavte se úroků s předčasným splacením

Výhodou Pronto Půjčky je možnost zbývající dluh splatit předčasně. Společnost také tvrdí, že když splatíte půjčku předčasně, budou vám dosud nezaplacené úroky odečteny. My ale dodáváme, že se nevyhnete poplatku za předčasné splacení, který činí 0,5 – 1 % z dlužné částky.

Co říkají Pronto Credit recenze?

Jako pozitivum hodnotíme možnost předčasného splacení bez úroků. Díky tomu je půjčka vhodná pro lidi, kteří budou schopní velkou část splatit najednou.

Na druhou stranu je půjčka jako taková velmi drahá, na což upozorňují i zákazníci v různých internetových diskuzích. A velkou nevýhodou je, že na webu společnosti není snadné najít podrobné informace o úrokové sazbě.

Jaký je na Pronto Credit kontakt?

Pro sjednání půjčky slouží registrace na webu. Klientský servis je ale možné kontaktovat na dvou telefonních číslech, či pomocí emailu.

  • Telefon: 226 292 050 nebo 778 000 002
  • Email: info@prontopujcka.cz